İçeriğe geç

Sky Limit Nasıl Öğrenilir?

  Sky, kredi çekmek isteyenler için kredilerini yönetebilecekleri bir sistemin adıdır. Bu sistem ile kredi limiti çeken kişinin istediği gibi yönetilebilir. Sky limit müşteriler için kolaylık sağlayan bir sistemdir. Sky limit müşterilere ait ihtiyaçların karşılanabilmesi için oluşturulmuş bir sistemdir. Sky ile tanımlanan limiti müşteriler istedikleri gibi yönetebilirler. Sky limitini kullanabileceğiniz alanlar şöyle örneklendirilebilir: İhtiyaç kredisi, kredi kartı, konut kredisi yada ek hesap… Hangisini isterseniz planlayıp kullanabilirsiniz. Sky limit hizmeti alabilmek için başvuru yapılmalıdır. Başvuru sonrası talebiniz kabul edilirse limit tanımı yapılır ve kullanmanız sağlanır. Sky limit başvurusu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Sky Limit başvurusu için hemen tıklayınız.

  Sky Limit Nasıl Öğrenilir?

  Sky limit tanımladıktan sonra sorgulamak isteyebilirsiniz. Tanımlanan Sky Limitinizi görmek, aktarmak ve kullanmak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Öncelikle aşağıdaki bağlantıları kullanarak Vakıfbank mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirin.

  Play Store üzerinden Vakıfbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden Vakıfbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  • VakıfBank Mobil uygulamasını cihazınıza indirin ve açın.
  • Sisteme girdikten sonra şu yolu izleyin.
  • Başvurular- Sky Limit İşlemleri” menüsüne girin.

  Bir diğer yöntem ise size en yakın şubeye gitmektir.

  Size en yakın Vakıfbank şubesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Vakıfbank şubelerinden İhtiyaç Kredinize ait, Ek Hesabınıza varsa ona ait, konut kredisi ve Kredi Kartı limitize dair son durumu görebilirsiniz. Buralardan kolayca aktarma yapıp kullanabilirsiniz.

  Bunların dışında birde müşteri hizmetleri hattını arama imkanınız vardır. Müşteri hizmetleri hattı yani Vakıfbank müşteri iletişim merkezine aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

  Vakıfbank müşteri hizmetleri hattı : 0850 222 0 724

  Sky limit kullanmak isteyen kişiler Vakıfbank şubelerine giderek başvuru yapan ve yaptığı başvuru onaylanan müşteriler bu imkandan faydalanabilir. Onay alan müşteriler Sky limiti ne zaman kullanabilirler sorusunun cevabı ise Sky başvurusu onaylandıktan sonra Sky limiti sizin tarafınıza tanımlı limit olarak sisteme girilir. İstediğiniz an Vakıfbank mobil uygulamasına girerek kullanıma başlayabilirsiniz. Vakıfbank mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

  Play Store üzerinden Vakıfbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden Vakıfbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.