İçeriğe geç

Ziraat Bankası Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

  Ziraat Bankası müşterileri için sunduğu kredi kartı hizmetinde, kartı kullanacak olan müşterisinin gelir durumuna göre limit belirleyerek düzenleme yapar. Bu limit dahilinde alışveriş yapabilirler. Alışverişlerde limit ile ilgili sorun yaşayan kişiler banka ile görüşerek limit artırma talebinde bulunabilirler. Ziraat Bankası limit arttırma işlemini merak edenler için makalemizde gerekli açıklamalar mevcuttur. Devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Ziraat Bankası Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

  Ziraat Bankası müşterisi iseniz limit artırma işlemleri için 5 farklı seçeneğiniz vardır. Bu taleplerden sizin için uygun ve kolay olanı tercih ederek kredi kartınızın limitini ihtiyacınız oranında arttırabilirsiniz. Ziraat Bankasına ait kredi kartınızın limitini artırmak istiyorsanız yapabileceklerinizi şöyle sıralayabiliriz.

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Bankası Limit Arttırma
  • İnternet Sitesi ile Ziraat Bankası Limit Arttırma
  • Mobil Uygulama ile Ziraat Bankası Limit Arttırma
  • Atm Cihazları ile Ziraat Bankası Limit Arttırma
  • Şubeye Giderek Ziraat Bankası Limit Arttırma

  Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Bankası Limit Arttırma

  Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak limit artırma talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilcisi gerekli işlemler için sizi yönlendirecektir. Müşteri hizmetleri numarası 444 00 00’dır.

  İnternet Sitesi ile Ziraat Bankası Limit Arttırma

  Ziraat Bankası internet şubesine, bankadan alacağınız giriş bilgileri ile giriş yaparak kredi kartı limitini artırma talebinizi iletebilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankasının resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan İnternet Bankacılığı butonuna tıklayın ve bilgileriniz ile giriş yapın. Daha sonra “kredi kartları” sayfasından kart limitinizi artırmak için gereken başvuruyu yapabilirsiniz.

  Ziraat Bankası resmi internet sayfası için tıklayınız.

  Mobil Uygulama ile Ziraat Bankası Limit Arttırma

  Ziraat Bankasına ait mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra giriş bilgileriniz ile sisteme girerek talep oluşturabilirsiniz. Giriş bilgileriniz internet bankacılığı için verilenlerdir.

  Play Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  Atm Cihazları ile Ziraat Bankası Limit Arttırma

  Ziraat Bankasına ait ATM cihazlarından limit artırma talebinizi iletebilirsiniz.

  Şubeye Giderek Ziraat Bankası Limit Arttırma

  Ziraat Bankasına ait kredi kartınızın limitini yüksek bir seviyeye artırmak istiyorsanız daha önceki yöntemleri kullanamazsınız. Yüksek miktardaki talepleriniz için banka şubesine giderek müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekir.