İçeriğe geç

İş Bankası Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

  Türkiye İş Bankası müşterisi iseniz kredi kartı ve günlük işlem limitlerinizi başvuru yaparak artırma şansınız vardır. Bunun için neler yapabileceğinizi makalemizde sizin için paylaşıyoruz. Aşağıdaki başlıkları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Türkiye İş Bankası Kart Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

  Kredi kartınıza ait limitinizi artırmak için bankaya başvuru yapmanız gerekir. Başvuru için kullanabileceğiniz birkaç seçenek vardır. Bu seçenekleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • İş Bankası İnternet Bankacılığı: İnternet bankacılığı hizmetinden faydalanarak kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için müşteri numaranız ve şifrenizi bankanızdan alabilirsiniz.
  • İş Bankası Şubeleri: İş Bankası şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Bunun için size en yakın şubelerden herhangi birine giderek bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmelisiniz.
  • İş Bankası Telefon Bankacılığı: Telefon bankacılığı hizmetinden faydalanarak limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için 0 850 724 0 724 numaralı telefon hattını aramanız gereklidir.

  Kredi kartınızın toplam limitini ve ne kadar limitinin kaldığını öğrenmek için yine yukarıda bahsettiğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak mobil şube ve atm cihazlarından da faydalanabilirsiniz. İş bankasının mobil uygulamasını indirerek en pratik şekilde öğrenebilirsiniz.

  İş Bankası Günlük İşlem Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

  İş Bankasının sizin için belirlediği günlük işlem limiti yeterli gelmiyorsan banka ile görüşerek artırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için bankaya giderek şubede müşteri temsilcisi ile birebir görüşmeniz daha iyi olacaktır. Zaten başka bir seçeneğiniz de yoktur. İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak bu konu ile ilgili daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

  Banka şubesine giderek günlük EFT limitinizi artırmak istediğinizi söylemeniz durumunda banka başvurunuzu anında değerlendirmeye alarak hemen artırma işlemini gerçekleştirmektedir. Limitiniz size yetecek miktarda olacak şekilde yeniden düzenlenerek yükseltilir.  Bu limit, bankanın istemesi durumunda ileriki günlerde tekrardan düşürülebilir. Bu tamamen bankanın inisiyatifinde olan bir durumdur.

  İş Bank Şube ve Bankamatiklerine Nasıl Ulaşabiliriz?

  İşbank’ın bir çok şubesi mevcuttur. Mutlaka size daha yakın olan bir tanesi vardır. Eğer limit artırma talebiniz için şubeye gitmek istiyorsanız ve size en yakın İş Bank Şubesini merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ayrıntılı adreslere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu adresten İş Bankasına ait bankamatiklerin adresine de ulaşabilirsiniz.

  İş Bankası Şube ve Bankamatik adreslerini sorgulamak için tıklayınız.