İçeriğe geç

Sky Limit Sorgulama

  Sky, siz kredinizi yönetin sisteminin kısaltılmış halidir. Sky ile kredi limitinizi yönetebilirsiniz. Sky limit bankanın müşterilerine ait ihtiyaçları için hazırlanmıştır. Sky, kullanıma hazır kredi limiti olarak tanımlanabilir. Sky ile tanımlanan limiti istediğiniz gibi yöneterek ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Sky limitinizi ihtiyaç kredisi, kredi kartı, konut kredisi yada ek hesap olarak kullanmak size bağlıdır. Hangisini tercih ederseniz onu alabilirsiniz.

  Sky Limit Nasıl Tanımlanır?

  Sky limit tanımlaması için başvuru yapmanız gerekir. Başvuruyu aşağıdaki bağlantıya tıklayarak yapabilirsiniz. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanır ve kabul edilirse limit tanımı yapılır.

  Sky Limit başvurusu için hemen tıklayınız.

  Sky Limit Sorgulama

  Sky limit tanımladıktan sonra sorgulamak isteyebilirsiniz. Tanımlanan Sky Limitinizi görmek, aktarmak ve kullanmak için şu yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Öncelikle aşağıdaki bağlantıları kullanarak Vakıfbank mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirin.

  Play Store üzerinden Vakıfbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden Vakıfbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  • VakıfBank Mobil uygulamasını cihazınıza indirin ve açın.
  • Sisteme girdikten sonra şu yolu izleyin.
  • Başvurular- Sky Limit İşlemleri” menüsüne girin.

  Bir diğer yöntem ise size en yakın şubeye gitmektir.

  Size en yakın Vakıfbank şubesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Vakıfbank şubelerinden İhtiyaç Kredinize ait, Ek Hesabınıza varsa ona ait, konut kredisi ve Kredi Kartı limitize dair son durumu görebilirsiniz. Buralardan kolayca aktarma yapıp kullanabilirsiniz.

  Bunların dışında birde müşteri hizmetleri hattını arama imkanınız vardır. Müşteri hizmetleri hattı yani Vakıfbank müşteri iletişim merkezine aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

  Vakıfbank müşteri hizmetleri hattı : 0850 222 0 724

  Sky Limiti Kimler Kullanabilir?

  Sky Limiti kimler kullanabilir sorusunun cevabı şöyledir. Vakıfbank şubelerine giderek başvuru yapan ve yaptığı başvuru onaylanan müşteriler bu imkandan faydalanabilir. Onay alan müşteriler Sky limiti ne zaman kullanabilirler sorusunun cevabı ise Sky başvurusu onaylandıktan sonra Sky limiti sizin tarafınıza tanımlı limit olarak sisteme girilir. İstediğiniz an Vakıfbank mobil uygulamasına girerek kullanıma başlayabilirsiniz. Vakıfbank mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

  Play Store üzerinden Vakıfbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  App Store üzerinden Vakıfbank mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.