İçeriğe geç

Sodexo Nerelerde Geçerlidir?

  Sodexo, işverenler tarafından çalışanlara verilen yemek kartıdır. Yemek kartı verilmesi ile ilgili yasal bir zorunluluk olmamasına karşın, çoğu işveren çalışanlarına kurum içerisinde veya dışarıdan hizmet alarak bu sosyal hakkı sunmaktadır. Çalışanlar ve işverenler için oldukça avantajlı ve kullanışlı bir sistemdir.

  Vergi avantajı, çalışan memnuniyeti gibi durumlar yemek kartlarının kullanımınızı daha yaygın hale getirmiştir. Üstelik yemek giderleri daha kolay hesaplanarak muhasebesini tutmakta pratik hale gelmiştir. Sodexo kullanan kişiler bu kartın nerelerde geçerli olduğunu ve nerelerde kullanabileceklerini merak etmektedirler. Sodexo geniş bir kullanım ağına sahiptir. Üye işyeri oldukça fazla olan bu kart ile öğle yemeğini sorunsuz bir şekilde yiyebilir ve ödemenizi yapabilirsiniz.

  Sodexo Nerelerde Geçerlidir?

  Sodexo çok geniş bir kullanım ağına sahiptir. Sodexo geçen üye işyeri sayısı 45,000’den fazladır. Buda oldukça geniş bir kullanım alanı demektir. Öğle yemeğinizi istediğiniz yerde yiyebilir, isterseniz market alışverişi yapabilir, kartınızın çeşidine göre istediğiniz hizmeti oldukça kolay bir şekilde alabilirsiniz. Sodexo ile ödemeler daha pratik ve kolaydır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak üye işyerlerine ulaşabilirsiniz.

  Sodexo üye işyerlerine ulaşabilmek için tıklayınız.

  Sodexo Restaurant Pass’ın İşverenler İçin Avantajları Nelerdir?

  • Çalışan yemek giderlerinin yönetiminde sunmuş olduğu vergi avantajının dışında Sodexo, 52 yıllık global tecrübesi ile Türkiye’nin 81 ilinde ve yaygın üye ağı ile 45.000’in üzerinde noktada hizmet vererek işletmelerin maliyetlerini yönetmelerini sağlamaktadır.
  • Sunmuş olduğu gelişmiş self-servis sistemi ile şirketlere 7/24 online hizmet sunan Sodexo, şirketlerin sipariş ve fatura takibi, kayıp-çalıntı kart bildirimi, özel raporlamalar, kullanıcı listesi güncellemesi ve otomatik sipariş gibi işlemlerini hızla gerçekleşmesini sağlamaktadır.
  • Tüm bunların dışında geliştirmiş olduğu Sodexo Online Sözleşme Platformu sayesinde şimdi Sodexo müşterisi olmak çok kolay! Sadece birkaç dakika içerisinde firma bilgilerinizi girerek, çalışanlarınız için vereceğiniz yemek kartlarının sayısını, içerisine yüklü olacak bakiyesini belirleyebilir tüm süreci online olarak yönetebilir,  gün, saat sınırlaması olmaksızın hızla yemek kartınıza sahip olabilirsiniz.

  Sodexo Restaurant Pass’ın Çalışanlar İçin Avantajları Nelerdir?

  • Restaurant Pass yemek kartı ve yemek çekleri ile çalışanlarınız Türkiye çapında restoran, kafe ve büfede 45.000’i aşkın üye iş yerinde harcama özgürlüğüne sahip olurlar.
  • Mobil uygulama ile kartsız işlem yapabilirler ve kartlarına ait takipleri kolayca yapabilirler.
  • Misket noktaları kullanarak daha avantajlı ve indirimli yemek yiyebilirler.