İçeriğe geç

Sodexo Online Alışveriş

    Sodexo Türkiye’de oldukça fazla tercih edilen bir yemek kartıdır. Bu yemek kartının fazla ilgi görmesi üye işyerinin fazla olmasını beraberinde getirmiştir. Sodexo ile online alışveriş yapmak isteyenler için artık bi imkan vardır. Sodexo Restaurant Pass yemek kartınız ile online sipariş verebilir, bakiyenizi hem yemek hem de gıda ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Oldukça büyük avantaj sağlayan bu seçenek oldukça rağbet görmektedir. Sodexo Restaurant Pass yemek kartını artık evden çıkmadan yemek ve gıda siparişleriniz için kullanabilirsiniz.

    Özellikle son dönemlerde pandemi nedeniyle insanlarla daha az temas kurmanız gerekiyor. Bu yüzden Sodexo ile online alışveriş yapabilmek büyük bir avantaja dönüyor. Temassız bir şekilde sipariş verip daha sonra yine temassız şekilde teslim alabilirsiniz.

    Sodexo Restaurant Pass İle Alışveriş Yapabileceğin Üye İş Yerleri

    Sodexo kullanıcılarının online olarak alışveriş yapma imkanı vardır. Bu imkan ile aşağıda listelenen işyerlerinden online olarak istedikleri gibi alışveriş yapabilirler. İhtiyaçlarını kolay ve pratik bir şekilde alabilirler. Online alışveriş yapmaya imkan sağlayan üye işyerlerini şöyle sıralayabiliriz:

    Üye işyerlerinin yanlarında bulunan ‘Hemen Sipariş Ver’ butonuna tıklayarak, hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Sizi üye işyerlerinin resmi internet sitelerine yönlendirecektir. Buradan istediğiniz seçenekleri satın alma imkanınız vardır.