İçeriğe geç

GES Kart Bakiye Sorgulama

  Ges Kart Gebze Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ailelere verilen sosyal yardım kartıdır. Ges Kart ile pos cihazı bulunan giyim, market gibi sektörlerde hizmet veren mağazalardan ihtiyaç sahibi aileler alışveriş yapabilir. Ges Kart içinde bulunan bakiye kadar alışveriş yapılmasına imkan tanır. Belediye tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere verilen Ges Kart ile aileler ihtiyaç duydukları ürünleri seçerek alabilirler.

  Ges Kartlar titizlikle yürütülen bir çalışma ile sahiplerine verilmektedir. İncelenen vatandaşlardan en uygun olanlar seçilmektedir. Kartlar sosyal yardımlaşma amacıyla hizmete girmiştir. Ges Kart Vakıfbank altyapısı ile çalışmaktadır. Daha önce sınırlı sayıda geçerli noktaya sahip olan Ges Kartlar zaman içinde yapılan çalışmalar sayesinden pos cihazı kullanılan her yerde kullanılabilir hale gelmiştir. Bunun anlamı Ges Kart sahibi vatandaşların çevrelerinde bulunan her yerden alışveriş yapabilme imkanı kazanmasıdır.  Kartlarındaki bakiyeyi kullanmak için kullanım noktası aramak yerine en yakın mağazadan alışverişlerini yapabilirler.

  GES Kart Bakiye Sorgulama

  GES Kart içinde bulunan bakiyeyi öğrenmek için Gebze Belediyenin müşteri hizmetlerini arayabilir ve bu konuda yardım alabilirsiniz.

  Gebze Belediyesi müşteri hizmetleri hattın  : +90 262 642 0430

  Ayrıca Gebze İlçe Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğüne ulaşarak kartınızla ilgili bilgi alabilirsiniz. Buralardan kart bakiyenizle ilgili nasıl bilgi alınabilir sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.

  Gebze İlçe Sosyal  Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünün iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  Adres
  Hacı Halil Mahallesi Hükümet Caddesi No:94 Gebze/Kocaeli
  Telefon
  (0262) 641 91 30
  Sosyal yardım kartınıza ne kadar bakiye yattığını belediye size mutlaka bildirir. Bildirilen bakiye üzerinden yaptığınız alışverişleri takip ederek bakiyenizi kendiniz de hesaplayabilirsiniz. Bu yöntem daha sağlıklıdır. Kimseye sorma ihtiyacı hissetmezsiniz.

  GES Kart Nerelerde Geçerlidir?

  Ges Kart sahibi kişiler kartlarını POS cihazı bulunan tüm gıda marketi ve giyim mağazalarında kullanabilirler. Ges Kart ile gıda ve giyim alışverişi yapılabilir. Gebze Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Ges Karta yüklenen bakiye ile ihtiyaç sahiplerine yardım etmektedir. Sağlanan sosyal destek ile aileler geçim sıkıntısından bir nebze kurtulmuş olmaktadır. Maddi durumu yetersiz olan vatandaşlar Ges Kart için başvuru oluşturabilirler. Başvuru sonrası uygun bulunmaları halinde Ges Kart sosyal yardımından faydalanabilirler.