İçeriğe geç

Watsons Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Watsons mağazalarında kullanılmak üzere satın alınabilen ön ödemeli kartlardır. Watsons hediye kartı birkaç bakiye seçeneğine sahiptir. Alırken dilediğinizi seçerek içine bu miktarlarda bakiye yükleyebilirsiniz. Bu seçenekler şöyledir: 100 TL – 150 TL  – 200 TL – 250 TL – 500 TL – 1000 TL – 2500 TL – 5000 TL

  Sevdiklerinize, çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza, ihtiyaç sahibi kişilere, jest yapmak istediğiniz herkese Watsons hediye kartı alarak verebilirsiniz. Özellikle bakım ürünlerinden hoşlanan kadınlar bu hediyeye bayılacaktır. Sevdiği ve ihtiyaç duyduğu ürünleri diledikleri gibi satın alabilirler.

  Watsons Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

  Watsons hediye kartını kullanmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yöntemler şöyle sıralanabilir:

  • Watsons Mağazalarında hediye kartı kullanımı

  Watsons mağazalarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  • Watsons Mobil Uygulamasında hediye kartı kullanımı

  Play Store – Watsons mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store – Watsons mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  • Watsons İnternet Sitesinde hediye kartı kullanımı

  Watsons internet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Watsons internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Watsons hediye kartı Watsons mağazalarında, Watsonsa ait mobil uygulamada ve internet sitesinde geçerlidir. Bu yöntemleri kullanarak elinizde bulunan hediye kartını kullanabilirsiniz.

  Watsons Hediye Kartı

  Watsons kart, A.S. Watsons Güzellik ve Bakım Ürünleri Ticaret A.Ş.’ye (“Watsons Türkiye”) aittir ve istenildiğinde iadesi zorunludur. Bu konuda zorluk çıkarılmaması gerekir. Watsons hediye kartı ile Watsons mağazalarından yapılan alışverişlerin bir kısmı yada tamamı ödenebilir. Watsons hediye kartına yüklenen bakiye, Watsons mağazalarında kullanılabilir. Bunun dışında Beauty Studio, Makeup Studio’da kullanılabilir.

  Hediye kartına yüklenen bakiye nakit paraya çevirilemez. İadesi mümkün değildir. Hediye kart ile satın alınan ürünlerde değişim, nakit yada kredi kartı ile alınan ürünlerle aynıdır. Ürün iade ve değişimlerinde farklı bir uygulama yoktur. Normal alışverişlerde alınan ürünlerde uygulanan prosedür uygulanır. Watsons hediye kartının kaybolması durumunda yada çalınması durumunda sorumluluk kullanıcıya aittir. Watsonstan bir talepte bulunamazlar. Watsons hediye kartının son kullanma tarihi bakiye yüklenmesinden sonra 1 yıldır. Bu süre içinde kullanılması gerekir. Watsons hediye kartı ile ürün almak isteyenler sadece Watsons mağazalarını kullanabilirler. Farklı mağazalarda kullanmak mümkün değildir. Bu konuda talepte bulunamazsınız.