İçeriğe geç

Stradivarius Hediye Kartı Online Kullanılır mı?

  Stradivarius, İspanyol moda grubu Inditex’e bağlı uluslararası kadın ve erkek giyim ve moda markasıdır. Bünyesinde çok sayıda tasarım bulundurmaktadır. Kadın giyim ürünleri ve erkek giyim ürünleri sevilmektedir. Stradivarius, 1994 yılında Barselona, İspanya’da yenilikçi bir konsept ile yola çıkmıştır. Stradivarius bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 1999 yılında Inditex Grubuna katılan Stradivarius’un 53 ülkede toplam 842 mağazası bulunmaktadır. Bu artarak devam eden bir ivmedir. Stradivarius mağazalarından alışveriş yapmayı seven insanlar oldukça fazladır. Stradivarius markasını seven yakınlarınız varsa onlara hediye kartını alarak güzel bir hediye sunabilirsiniz. Aldığınız hediyenin her zaman beğenilmeme ihtimali vardır. Hediye kartları ile bu ihtimal ortadan kalkmıştır. Stradivarius hediye kartına yüklediğiniz limit ile sevdikleriniz kendi hediyelerini seçebilirler. Seçtikleri hediyelerini hediye kartı ile ödeyebilirler. Böylece daha mutlu olurlar.

  Stradivarius Hediye Kartı Online Kullanılır mı?

  Stradivarius hediye kartı sadece Türkiye’de geçerlidir ve Kart hamili tarafından herhangi bir STRADIVARIUS mağazasında veya www.stradivarius.com internet sitesi üzerinden satılan ürünleri satın almak için kullanılabilir. Yani online olarak kullanılır. Stradivarius Hediye Kartı online olarak kullanılabilir.  Stradivarius Hediye Kartı ile online alışveriş yapmak isteyenler varsa makalemizde nasıl olacağını öğrenebilirler.

  Stradivarius Hediye Kartı Online Olarak Nasıl Kullanılır?

  Stradivarius Hediye Kartı kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Online olarak kullanmak isteyenler kredi kartıyla ödeme yapar gibi Stradivarius Hediye Kartı ile ödeme yapabilirler. Stradivarius hediye kartını online olarak kullanmak için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:
  • Stradivarius Hediye Çekini Stradivarius.com’da kullanmak istiyorsanız önce üyelik oluşturarak sisteme giriş yapın.
  • Sonra online mağazadan satın almak istediğiniz ürünleri seçin.
  • Ürünleri sepete ekleyerek ödeme aşamasına gelin.
  • Satın alma işleminin sonunda e-hediye kartı ödeme sistemini seçin ve istenen bilgiyi girin.

  Ödemeyi kredi kartı ile değil hediye kartınızla yapmış oluyorsunuz. Eğer kartta bulunan bakiye yetersiz gelirse kalan miktarı kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

  Ödeme sonrası size gönderilen harcama raporunu saklamanızda fayda vardır. Burada yapılan harcama ve kalan harcama miktarı yazar. Bakiyenizi buradan öğrenebilirsiniz. Eğer mağazada harcama yaptıysanız bu bilgiler kasa fişinde yazar. Kasa fişinden detaylı bilgi alabilirsiniz.