İçeriğe geç

Tfx Gümüş Hesabı Nasıl Açılır?

  Tfx Target, Türkiye Finans Katılım Bankalarının düzenlediği altın ve döviz alım satımı yapan sistemdir. Tfx için Türkiye Finans Katılım Bankası farklı bir uygulama hazırlamıştır. Sistem sadece Windows işletim sistemi ile çalışmaktadır. Tfx Target mobilden çalışmaz, ancak üzerinde çalışmalar devam etmektedir. Döviz ve altın almak istediğinizde bunu bankaların mesai saatleri içinde yapmanız gerekir. Ancak Tfx ile 24 saat boyunca alım ve satım yapabilirsiniz. Sistem saniyede güncellendiği için her zaman güncel bilgilere ulaşırsınız.

  Tfx ​​​​​​​​​​​Gümüş Katılma Hesabı; elinizdeki gümüşlerinizle kar payı elde etmenizi sağlayan katılma hesabıdır. Üstelik gümüşleriniz değer kazanır ve kazanç sağlarsınız. Gümüşleriniz gram bazında hesaplanarak katılım hesabınıza yatırılır.

  Gümüş Katılma Hesabı Nasıl Açılır?

  Türkiye Finans Bankasında gümüş katılma hesabı açtırmak için 3 farklı seçeneğiniz mevcuttur. Bu seçenekleri şöyle sıralayabiliriz:

  1. Türkiye Finans banka şubesine giderek gümüş katılma hesabı açtırma : Size en yakın Türkiye Finans Bankasına giderek hesabınızı açtırabilirsiniz. Türkiye Finans Şubeleri için tıklayınız.
  2. İnternet şubesi ile gümüş katılma hesabı açtırma : Türkiye Finans resmi internet sayfasına girerek internet şubeyi giriş yapabilirsiniz. İnternet şubesine giriş yapabilmek için gerekli şifreyi bankanızdan isteyebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra gümüş katılma hesabınızı kolayca açtırabilirsiniz. İnternet Şubesi için tıklayınız.
  3. Mobil şube üzerinden gümüş katılma hesabı açtırma : Mobil şube aracılığı ile banka şubesine gitmeye gerek kalmadan bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil Şube sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Gümüş Katılma Hesabı’nın Avantajları Nelerdir?

  • Gümüş Katılma Hesabı açtırdığınızda gümüşlerinizi güvenle değerlendirilir.
  • Belirlenen vade sonunda gram cinsinden gümüş kâr payı elde edebilirsiniz ve gümüşleriniz değerlenir.
  • ​Tüm katılma hesaplarınıza ulaşmak oldukça kolaydır. Hesapla ilgili bilgilere kolay ulaşım ve avantajlar mevcuttur. İnternet Şubesi ve Mobil Şube üzerinden katılım hesabınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  Gümüş Katılma Hesabı’nın Özellikleri Nelerdir?

  • Gümüş Katılma Hesabı’nın asgari açılış limiti 5000 gramdır.
  • Gümüş Katılma Hesabınız, 1 YAG = 1 gr gümüş (999/1000 saflıkta) olarak işlem görecektir.
  • Gümüş Katılma Hesabı 1, 3, 6, 12 ay standart vadelerde veya 32 günden başlayan kırık vade seçenekleri ile açılabilmektedir.

  En yakın Türkiye Finans şubesi için tıklayınız.

  Kar payı hesaplama aracı için tıklayınız.