İçeriğe geç

Ticket Kart İle Benzin Alınır mı?

  Ticket kullanıcıları bir çok soru gibi bu sorunun da cevabını merak etmektedirler. Yemek kartları ile akaryakıt alıp alamayacağını merak edenler için makalemizi hazırladık. Bu makalede sizlere Ticket’ın sunmuş olduğu akaryakıt alımına yönelik kartını anlatacağız.

  Ticket Car Nedir?

  Şirketinize ait kaç tane araç olursa olsun bu kart ile hizmet alabilirsiniz. Akaryakıt alırken avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ticket kartın size sunduğu indirim ve ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz. Böylece şirketinizin akaryakıt giderlerinden tasarruf sağlarsınız. Eğer isterseniz halkalı yada yakıt kartı sistemi tanımlatabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza göre kontrolü sağlamış olursunuz. Ayrıca BP, Petrol Ofisi ya da Total’in EPDK’ya kayıtlı finansal aracısı olarak dilediğiniz akaryakıt markasını kullanabilirsiniz.

  Ticket Car Kartı Neden Tercih Etmelisiniz?

  • Evraksız, zahmetsiz, taahhütsüz, online sipariş imkanınız vardır. Sadece vergi kimlik numaranız ya da şahıs firmasıysanız TC kimlik numaranızla sipariş verebilir, evrak işleri ile uğraşmadan, kredi onayı beklemeden ön ödemeli yakıt kartı satın alabilirsiniz.
  • Tamamlamalı ödeme ile harcadıkça yükler, yükledikçe harcarsınız.
  • Kontrollü akaryakıt kullanımı ile tasarruf edersiniz. Şirket araçlarınıza harcama limiti belirleyebilir, gün, hafta, ay ve lokasyon bazlı sınırlama koyabilir bu şekilde kötü kullanımın riskini engellersiniz.
  • Ödeme sırasında beklemez, tek tek fiş toplamak zorunda kalmazsınız.
  • Red Club Business ile indirimlerden faydalanırsınız. Yakıt indirimi haricinde kargodan, araç takibine, telefondan, şirket temizliğine birçok giderinizde Red Club Business platformunu kullanabilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın hayatı kolaylaşır, avans almak, fiş toplamak, masraf form doldurmak zorunda kalmazlar.
  • Araçtan inmeden, temas etmeden ödeme yapılabilir.

  Ticket Kart İle Benzin Alınır mı?

  Ticket’ın size özel akaryakıt hizmeti vardır. Bu hizmet ile Ticket Car kullanıcıları akaryakıt alabilirler. Ancak Ticket Restaurant ve Ticket Compliments ile akaryakıt almanız mümkün değildir. Ticket kartın size sunduğu kolay akaryakıt alımını mutlaka denemelisiniz. Ödeme konusunda avantajlara sahip olursunuz.

  Kısaca bu sorunun cevabı evettir. Ticket Car kartı ile benzin alabilirsiniz. Ancak yemek kartı ve hediye kartı olan ticket kartı ile alamazsınız.

  Tüm avantajların yanısıra Ticket Car BP Taşıtmatik ve Total Yakıtmatik hizmetleri ile size daha kolay akaryakıt alımı ve takibi yapmanız konusunda yardımcı oluyor.