İçeriğe geç

Ticket Kart ile Yakıt Alınır mı?

  Ticket kartınız ile yakıt alışverişi yapıp yapamayacağınızı merak ediyorsanız makalemizden faydalanabilirsiniz. Ticket kart çeşitlerine göre alışveriş yapma imkanı değişir. Her ticket kart ile yakıt alamazsınız. Makalemizde hangi ticket kart ile yakıt alabileceğiniz ve sahip olacağınız avantajlarınız hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  Ticket Car Nedir? Ne Amaçla Kullanılır?

  Ticket car şirket araçlarına ait yakıt alımlarında kullanılan karttır. Şirketinize ait kaç tane araç olursa olsun bu kart ile hizmet alabilirsiniz. 1 tane bile olsa bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Akaryakıt alırken avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ticket kartın size sunduğu indirim ve ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz. Böylece şirketinizin akaryakıt giderlerinden tasarruf sağlarsınız. Eğer isterseniz halkalı yada yakıt kartı sistemi tanımlatabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza göre kontrolü sağlamış olursunuz. Ayrıca BP, Petrol Ofisi ya da Total’in EPDK’ya kayıtlı finansal aracısı olarak dilediğiniz akaryakıt markasını kullanabilirsiniz.

  Ticket Kart ile Yakıt Alınır mı?

  Ticket’ın size özel yakıt hizmeti vardır. Bu hizmet ile Ticket Car kullanıcıları yakıt alabilirler. Ancak Ticket Restaurant ve Ticket Compliments ile yakıt almanız mümkün değildir. Ticket kartın size sunduğu kolay yakıt alımı ile harcamalar kolay takip edilir, ödeme kolaydır. Ödeme konusunda avantajlara sahip olursunuz.

  Kısaca bu sorunun cevabı evettir. Ticket Car kartı ile benzin alabilirsiniz. Ancak yemek kartı ve hediye kartı olan ticket kartı ile alamazsınız.

  Tüm avantajların yanısıra Ticket Car BP Taşıtmatik ve Total Yakıtmatik hizmetleri ile size daha kolay akaryakıt alımı ve takibi yapmanız konusunda yardımcı oluyor.

  Ticket Car Neden Tercih Edilmeli? Ne Avantajları Vardır?

  Ticket Car kullanıcıları aşağıdaki avantajlara sahip olacaktır.

  • Evraksız, zahmetsiz, taahhütsüz, online sipariş imkanınız vardır.
  • Tamamlamalı ödeme ile harcadıkça yükler, yükledikçe harcarsınız.
  • Kontrollü akaryakıt kullanımı ile tasarruf edersiniz.
  • Ödeme sırasında beklemez, tek tek fiş toplamak zorunda kalmazsınız.
  • Red Club Business ile indirimlerden faydalanırsınız. Yakıt indirimi haricinde kargodan, araç takibine, telefondan, şirket temizliğine birçok giderinizde Red Club Business platformunu kullanabilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın hayatı kolaylaşır, avans almak, fiş toplamak, masraf form doldurmak zorunda kalmazlar.
  • Araçtan inmeden, temas etmeden ödeme yapılabilir.