İçeriğe geç

Ticket Kart Bakiye Sorgulama

  Ticket Kart; iş yerlerinin çalıştırdığı personellerinin yemek ihtiyacını karşılayabilecekleri bir kart olarak sunulmaktadır. Her iş yerinde farklılık gösteren miktarlarla belirlenen yemek parası aylık olarak çalışanlara ait yemek kartına yüklenmektedir. Ticket Kart içindeki bakiyeleri anlaşmalı üye noktalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Kartınızdaki tutarı öğrenmek için online Ticket bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

  Ticket Kart Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Size ait olan Ticket kart ile bakiye sorgulama işlemini online olarak yapmak istiyorsanız öncelikle kuruma ait resmi web sitesi üzerinden kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz hesap ile kart bakiye sorgulama işlemini internet üzerinden çok kısa bir süre içerisinde yapmış olacaksınız. Ayrıca oluşturduğunuz bu hesap sayesinde;

  • Kart harcamalarınızı ve yüklemelerinizi takip edebileceksiniz.
  • Ticket Kart içerisinde kalan bakiyeyi sorgulayabileceksiniz.
  • Size öze olarak sunulan Ticket indirimlerini, kampanyalarını yakından takip etme şansı elde edeceksiniz.
  • Kendiniz ve yakınlarınız için Ticket Kart aracılığıyla hediye ve alışveriş kuponu sipariş edebilirsiniz.

  Kartınıza yüklenilen krediler, çalıştığınız kurumun belirlediği tarihte kullanıma açılacaktır. Bu durumda kartınızın içerisindeki toplam bakiye ile kullanılabilir bakiyeniz arasında fark görebilirsiniz. Kredi Geçerlilik Tarihi henüz firma tarafından onaylanmamış kredi bilgilerinizi, bakiye görüntüleme slibi üzerindeki bloke tutarı ve bloke tarihi bölümünden de takip edebilirsiniz. Harcama yaptığınız takdirde, harcama miktarı Ticket Kartınızdan düşecektir. Üye iş yerlerinde yaptığınız harcamaların tutarını size verilen bilgi fişinden de öğrenebilirsiniz.

  Sesli Yanıt Sistemi İle Ticket Kart Bakiye Sorgulama

  Telefon aracılığı ile Ticket kart bakiye sorgulama işleminizi de gerçekleştirmeniz mümkündür. Bunun için 0850 222 2266 veya 444 22 66 sesli yanıt sistemini hemen arayarak sırayla 1 ardından 2 numaralarını tuşlayınız. Size ait Ticket Kart üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını tuşlamanız gerekmektedir. Bu işlemlerin ardından Ticket Kart bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirmek için 1’i, en son yaptığınız harcamaların detaylarını öğrenmek için 4’ü tuşlamanız yeterli olacaktır.

  Ticket Kartın İlk Kullanımı

  Ticket kartınızı ilk kullanmaya başladığınız zaman bir şifre olmamaktadır. Kartınız size şifresiz olarak teslim edilecektir, kartınızın şifresiniz kendiniz belirlemeniz gerekmektedir. Çalınma veya kaybolma durumlarında kartın başka kişiler tarafından kullanımını engellemek için şifre belirleme işlemi şarttır. Ticket Restaurant kartınız ilk teslim edildiğinde bakiye yüklü olmayacaktır. Karta ait üye kuruluşlarda bulunan Pos terminalleri ile kartınıza bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Kartınızı, Ticket Restaurant cam etiketinin yer aldığı tüm üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz.

  Ticket Kartı Geçen Yerler Nasıl Bulunur?

  Ticket Kart Türkiye’de yemek kuponu hizmeti vermeye başlayan ilk uluslararası firmadır. Bu kart sayesinde personeller, iş yerlerinin öğle yemeği hizmetinin yanı sıra üye iş yerlerinde harcama yapabilmektedirler. Çalışanların sosyal hayatına katkıda bulunmak, firmaların iş gücü performansını arttırmak amaçlı çok yönlü hizmet sunan bu kartın nerelerde geçtiğini merak ediyorsanız; Ticket geçen yerleri, marketleri ve bu yerlere ait iletişim bilgilerini kartın web sitesi üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Web sitesi üzerinden sorgulama yapmak için hesap oluşturmanız gerekmektedir.

  Ayrıca Ticket Restoran firmasına 444 22 66 ve 0850 222 22 66 telefon numaralından iletişime geçmeniz mümkündür.

  Ticket Kart Online Başvuru Süreci

  Ticket Kart online işlem başvurusu için şu yollar izlenilmektedir:

  • ticket.com.tr ana sayfasında yer alan Kayıt Olmak İstiyorum linkine tıklamanız gerekmektedir.
  • Tıkladığınız link açıldığında müşteri numaranız ve vergi numaranız ile giriş yaptıktan sonra kullanıcı profilinizi tanımlayın ve gelen formu doldurun. Doldurduğunuz form tanımlamış olduğunuz e posta adresine ulaşacaktır. İsterseniz formu direk olarak işlem sonrasında karşınıza çıkan Dosyayı İndir butonu ile de indirebilirsiniz.
  • İmzalanan formu kurumunuza kaşelettikten sonra [email protected] adresine ulaştırmanız veya 0212 385 36 66 numaraya faks çekmeniz gerekmektedir.
  • Tüm bu işlemlerin ardından kullanıcı şifreniz en geç 2 gün içerisinde size ait olan e posta adresine ulaştırılacaktır.

  Ticket Kart sahibi kişiler; bu kartın geçtiği yerleri öğrenebilme, şifrelerini belirleme ve işlemlerini online olarak yürütme avantajına sahip olurlar. Ayrıca oluşturduğunuz hesap ile Ticket Kart bakiye sorgulama işleminizi de hızlı bir şekilde yapabilmektesiniz.