İçeriğe geç

Uludağ Yemek Kartı

  Uludağ Üniversitesi çağdaş, demokratik, özgür düşünceli ve sorumluluk duygusu gelişmiş bireyler yetiştirmeyi benimsemiş bir üniversitedir. Uluslararası vizyon sahibi gençler yetiştirmeye çalışır.  15 Fakülte, 2 Yüksekokul, 15 Meslek Yüksekokulu, 1 Konservatuar, 4 Enstitü, 27 Uygulama ve Araştırma Merkezi ile 1 Araştırma Merkezi ve Rektörlüğe bağlı olarak kurulan 5 bölüm bulunmaktadır. Bütün bu bölümlerde en iyi eğitim verilmektedir.

  Uludağ Üniversitesinde kullanılan öğrenci kartı aynı zamanda farklı alanlarda da ödeme ve geçiş kartı olarak kullanılmaktadır. Üniversiteye kayıt yaptıran öğrenciler, kendileri adına düzenlenen öğrenci kimlik kartlarını eğitim öğretim yılı başladığında alabilirler. Kayıtlı bulundukları birimlerin öğrenci işlerinden temin edebilirler. Bu kart üniversitede bulunan yemekhane, kütüphane gibi hizmetlerden faydalanma imkanı da sunar.

  Uludağ Yemek Kartı

  Öğrenci kimlik kartı aynı zamanda yemek kartı olarak kullanılabilir. Karta yüklenen bakiye ile yemek ücreti ödenebilir.

  Uludağ Yemek Kartı Bakiye Yükleme

  Uludağ öğrenci kimlik kartınıza bakiye yükleyerek yemek hizmetinden faydalanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Sisteme giriş yaparak kredi kartınız ile bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

  Uludağ yemek kartı bakiye yükleme işlemi için tıklayınız.

  Bakiyeniz bitmeden yükleme yapmanız yemek hizmetinin kesintiye uğramasını engeller.

  Geçici Öğrenci Kimlik Kartı

  Farabi Değişim Programı, Erasmus, Secoondos, Mevlana, Özel Öğrenci vb. gibi projeler kapsamında öğrenim gören öğrencilerin yemekhane ve kütüphane hizmetlerinden faydalanmaları için geçici öğrenci kimlik kartı düzenlenir. Aşağıdaki Halkbankası iban numarasına yatırılacak depozito ücreti ile kimlik kartı teslim alınabilir. Bunun için Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına müraaat edilmesi gerekir. Öğrenim süresi bitince depozito geri iade edilir. Geçici öğrenci kimlik kartları yemekhanelerde kullanılabilir.

  Kayıp Durumlarında Yapılacak İşlemler

  Eğer kartınızı üniversite sınırları içinde kaybettiğinizi düşünüyor iseniz ilgili Fakülteye yada öğrenci işleri daire başkanlığına sorabilirsiniz. Kartınız bulunamaz ise ödeme yaparak yenisinin çıkarılması sağlanabilir. Halkbankasına kimlik kartı bedelini yatırarak banka dekontunu, dolduracağınız dilekçe yada başvuru formu ile birlikte öğrenci işleri daire başkanlığına vermeniz gerekir. Başvurunuz alındıktan sonra yeni kartınız tarafınıza verilir.

  Hesap Numarsı: IBAN TR41 0001 2001 3290 0006 0000 23

  Kayıp Kart dilekçesi için TIKLAYINIZ.

  Manyetik Arızası dilekçesi için TIKLAYINIZ.

  Tahrip Kart dilekçesi için TIKLAYINIZ.

  Çalıntı Kart dilekçesi için TIKLAYINIZ.