İçeriğe geç

Watsons Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Watsons, Asya ve Avrupa’da çok sayıda mağazası bulunan bir kuruluştur. Sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Sakım konusunda kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak fark yaratır. Müşterilerinin kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Watsons Türkiye’de çok sayıda zincir mağaza ile hizmet sunar. Bu mağazalarda müşterilere sevdiklerini mutlu etmeleri amacıyla hediye kartı uygulaması sunmaktadır. Watsons hediye kartı ile önceden karta yüklenen bakiye sevdiklerinizin istedikleri ürünleri alabilmelerini sağlar. Watsons hediye kartının belirli miktarda bakiye yükleme seçenekleri vardır. 7 farklı bakiye seçeneği vardır.

  Bu seçenekler şöyledir: 100 TL – 150 TL  – 200 TL – 250 TL – 500 TL – 1000 TL – 2500 TL – 5000 TL

  Watsons Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Watsons hediye kartında bulunan bakiyeyi kullandıktan sonra kalan bakiyeyi öğrenmek için Watsons mağazalarında bulunan kasalara başvurabilirsiniz. Kasa görevlisi size bu konuda yardımcı olabilir.

  Watsons Hediye Kartı Hakkında Bazı Detaylar

  Watsons kart, A.S. Watsons Güzellik ve Bakım Ürünleri Ticaret A.Ş.’ye (“Watsons Türkiye”) aittir ve istenildiğinde iadesi zorunludur. Bu konuda zorluk çıkarılmaması gerekir. Watsons hediye kartı ile Watsons mağazalarından yapılan alışverişlerin bir kısmı yada tamamı ödenebilir. Watsons hediye kartına yüklenen bakiye, Watsons mağazalarında kullanılabilir. Bunun dışında Beauty Studio, Makeup Studio’da kullanılabilir.

  Hediye kartına yüklenen bakiye nakit paraya çevirilemez. İadesi mümkün değildir. Hediye kart ile satın alınan ürünlerde değişim, nakit yada kredi kartı ile alınan ürünlerle aynıdır. Ürün iade ve değişimlerinde farklı bir uygulama yoktur. Normal alışverişlerde alınan ürünlerde uygulanan prosedür uygulanır. Watsons hediye kartının kaybolması durumunda yada çalınması durumunda sorumluluk kullanıcıya aittir. Watsonstan bir talepte bulunamazlar. Watsons hediye kartının son kullanma tarihi bakiye yüklenmesinden sonra 1 yıldır. Bu süre içinde kullanılması gerekir. Watsons hediye kartı ile ürün almak isteyenler sadece Watsons mağazalarını kullanabilirler. Farklı mağazalarda kullanmak mümkün değildir. Bu konuda talepte bulunamazsınız.

  Watsons Hediye Kartı Nerelerde Kullanılabilir?

  Watsons hediye kartı Watsons mağazalarında, Watsonsa ait mobil uygulamada ve internet sitesinde geçerlidir. İnternet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Watsons internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.