İçeriğe geç

Watsons Hediye Kartı Nasıl Alınır?

  Sağlık ve güzellik ürünleri satışı yapan bir mağazadır. Bir çok yerde mağaza zinciri bulunmaktadır. Watsons sevilen bir mağazadır. Bu mağazadan hediye kartı alarak sevdiklerinize verebilirsiniz. Sadece sevdikleriniz değil, çalışanlarınız, iş ortaklarınız ve dahası… Kime vermek istediğinizi siz seçebilirsiniz. Watsons hediye kartı nasıl alınır diye merak edenler makalemizden faydalanabilirler. Size nereden nasıl satın alabileceğinizi anlatacağız. Ayrıca makalemizin devamında Watsons hediye kartını nerede kullanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

  Watsons Hediye Kartı Nasıl Alınır?

  Watsons hediye kartı ile sevdiklerinize ön ödemesini yapmış olduğunuz harika bir alışveriş deneyimi hediye edebilirsiniz. Yüklenen bakiye sevdiklerinizin istedikleri ürünleri alabilmelerini sağlar. Watsons hediye kartı 7 farklı bakiye seçeneği sunar. Bu seçenekler şöyledir: 100 TL – 150 TL  – 200 TL – 250 TL – 500 TL – 1000 TL – 2500 TL – 5000 TL

  Yüklenen bu bakiyelerden birine sahip olan hediye kartını sadece Watsons mağazalarından satın alabilirsiniz. Watsons hediye kartı alabilmek için gidebileceğiniz mağazaları aşağıdaki bağlantıdan listeleyebilirsiniz. Watsons mağazalarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Burada bulunduğunuz ile göre sorgulama yaparak size en yakın Watsons mağazasını bulabilirsiniz. Mağazada kasa görevlisine giderek hediye kartını satın alabilirsiniz.

  Watsons mağazalarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Dilediğiniz bakiyeye sahip Watsons hediye kartını satın aldıktan sonra dilediğiniz kişiye verebilirsiniz. Birden fazla kart satın alabilirsiniz. Toplu alım yaparak çalışanlarınıza yada iş ortaklarınıza güzel bir jest yapabilirsiniz.

  Watsons Hediye Kartı Bakiye Sorgulama

  Watsons hediye kartında bulunan bakiyeyi kullandıktan sonra kalan bakiyeyi öğrenmek için Watsons mağazalarında bulunan kasalara başvurabilirsiniz. Kasa görevlisi size bu konuda yardımcı olabilir.

  Watsons Hediye Kartı Nerelerde Kullanılabilir?

  Watsons hediye kartı Watsons mağazalarında, Watsonsa ait mobil uygulamada ve internet sitesinde geçerlidir. İnternet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Watsons internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  • Watsons Mağazalarında hediye kartı kullanımı

  Watsons mağazalarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  • Watsons Mobil Uygulamasında hediye kartı kullanımı

  Play Store – Watsons mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store – Watsons mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  • Watsons İnternet Sitesinde hediye kartı kullanımı

  Watsons internet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Watsons internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız.