İçeriğe geç

Watsons Hediye Kartı Sorgulama

  Watsons mağazalarında satılan güzellik ürünleri, bakım ürünleri vb. tarzda ürünler sevilerek kulanılmaktadır. Özellikle bayanların severek kullandığı bakım ürünlerini bu mağazalardan kolayca satın alabilirsiniz. İsterseniz sevdiğiniz kişilere yada iş ortaklarınıza, çalışanlarınıza Watsons mağazalarının sunmuş olduğu hediye kartı hizmetini kullanarak güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Alacağınız hediye kartının bakiyeleri mevcuttur. Dilediğiniz bakiye miktarını seçebilirsiniz. Bakiye seçenekleri şöyledir: 100 TL – 150 TL  – 200 TL – 250 TL – 500 TL – 1000 TL – 2500 TL – 5000 TL

  Watsons Hediye Kartı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Watsons hediye kartı içinde bulunan bakiye önemlidir. Bakiye miktarınca alışveriş yapılabilir. Watsons hediye kartında bulunan bakiye miktarını öğrenmek isteyen işiler Watsons mağazalarında bulunan ödeme kasalarına müracaat edebilirler. Kasa görevlisine danışarak kartlarında bulunan bakiye miktarını kolayca öğrenebilirler. Kasa görevlisi kartınızda bulunan bakiyeyi ödeme sırasında da söyleyebilir. Kartınızın bakiyesi miktarınca alışveriş yapabilirsiniz. Bakiyeyi aşan miktarda alışveriş yapmış iseniz fazla olan miktarı kredi kartı yada nakit para ile ödeyebilirsiniz. Watsons mağazalarının nerelerde olduğunu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Watsons mağazalarına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Elinizde bulunan Watsons hediye kartını Watsons mağazalarında, Watsons internet sitesinde, Watsons mobil uygulamasında kullanabilirsiniz.

  Watsons Hediye Kartı Hakkında Bazı Detaylar

  Watsons kart, A.S. Watsons Güzellik ve Bakım Ürünleri Ticaret A.Ş.’ye (“Watsons Türkiye”) aittir ve istenildiğinde iadesi zorunludur. Bu konuda zorluk çıkarılmaması gerekir. Watsons hediye kartı ile Watsons mağazalarından yapılan alışverişlerin bir kısmı yada tamamı ödenebilir. Watsons hediye kartına yüklenen bakiye, Watsons mağazalarında kullanılabilir. Bunun dışında Beauty Studio, Makeup Studio’da kullanılabilir.

  Hediye kartına yüklenen bakiye nakit paraya çevirilemez. İadesi mümkün değildir. Hediye kart ile satın alınan ürünlerde değişim, nakit yada kredi kartı ile alınan ürünlerle aynıdır. Ürün iade ve değişimlerinde farklı bir uygulama yoktur. Normal alışverişlerde alınan ürünlerde uygulanan prosedür uygulanır. Watsons hediye kartının kaybolması durumunda yada çalınması durumunda sorumluluk kullanıcıya aittir. Watsonstan bir talepte bulunamazlar. Watsons hediye kartının son kullanma tarihi bakiye yüklenmesinden sonra 1 yıldır. Bu süre içinde kullanılması gerekir. Watsons hediye kartı ile ürün almak isteyenler sadece Watsons mağazalarını kullanabilirler. Farklı mağazalarda kullanmak mümkün değildir. Bu konuda talepte bulunamazsınız.