İçeriğe geç

Watsons Kart Para Nasıl Kullanılır?

  Watsons mağazalarında geçerli olan karttır. Watsons mağazalarından uygun bir meblağ karşılığında satın alınabilir. Watsons Card alındıktan sonra bu kartı yurtiçinde bulunan tüm Watsons mağazalarında ve internet sitesinden alışveriş yaparken online alışverişte kullanabilirsiniz. Watsons internet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz

  Watsons internet sitesi için buraya tıklayınız.

  Watsons Kart Para Nasıl Kullanılır?

  Watsons Club kullanan bireylerin kartlarında puanlar birikir. Bu puanlar Watsons Card aktivasyonu sonrası mağazalarda kullanılır. Mağazalarda yapılan alışverişlerde biriken bu puanlar istendiği gibi kullanılır. Watsons Card ile kazanılan puanlarda sistem her 100 puanı 1 TL olarak kabul eder. Bu şekilde biriken puan miktarına göre puanlar paraya çevrilir. Watsons mağazalarından yapılan alışverişlerde ödeme aracı olarak kullanılır. Watsons Club üyeliği olan bireyler yapılan promosyon, kampanya ve diğer avantalardan haberdar edilebilir. Bunun için kişinin talep oluşturması gerekir. Talep oluşturmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

  Watsons internet sitesine girin. Burada bulunan bilgi güncelleme formunu doldurarak tercihleri değiştirmek için talep oluşturabilirsiniz. Diğer yöntem ise iletişim merkezini aramaktır. Watsons iletişim merkezini arayarak görevliye bilgi almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Watsons İletişim Merkezi numarası 0850 755 99 87’dir.

  Watsons Club’ta biriken puanlarımı nasıl kullanırım?

  Watsonz Club’ta biriken puanları öğrenmek için Watsonz Cardın aktivasyonunu tamamlamanız gerekir. Daha sonra mağazalarda yapılan alışverişlerde istediğin ürünleri seçtikten sonra kasada puanlar ile ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Biriken puanların yetmemesi durumunda kalan tutar nakit yada kredi kartı ile ödenebilir. Watsonz Card içinde biriken puanlar bu şekilde kullanılabilir. Watsons Kart para nasıl kullanılır diye merak edenler bu şekilde kartlarında biriken parayı kullanabilirler.

  Aynı şekilde internet mağazasından alışveriş yaparken Watsons Club puanları ile ödeme yapılmak istendiğini belirtmelisiniz.

  Watsons internet sitesi için buraya tıklayınız.

  Watsons mağazalarını bulmak için buraya tıklayınız.

  Watsons Club’ımın aktivasyonunu nasıl tamamlayabilirim?

  Watsons internet sitesinden , Watsons TR mobil uygulamasından, watsons mağazalarında bulunan tabletlerden ya da Watsons İletişim Merkezi’ni (0850 755 99 87) arayarak aktivasyonunu tamamlayabilirsiniz.

  Üyelik formunu doldurduktan sonra cep telefonuna gönderilen Aktivasyon Kodu’nu üyelik formuna kaydettikten sonra onay SMS’i alacaksın ve 300 puan kazanmış olacaksın. Puanlar 72 saat içerisinde kartına otomatik olarak yüklenecektir.