İçeriğe geç

We World Express Türkiye Şubesi

  We World Express firması dünya genelinde çalışan bir firmadır. Lojistik hizmeti veren firma kargo çözümleri sunmaktadır. Gönderi toplama, gönderi dağıtım, depolama ve gümrükleme gibi hizmetler sunar. Türkiye’de Türk Hava Yolları ile çalışmaktadır. Türk Hava Yolları oldukça büyük bir havayolu şirketidir. Türk Hava Yolları, Türkiye’nin ulusal hava yolu şirketidir. Merkezi İstanbul’da bulunan firmanın uçuş ağı oldukça geniştir. Uçuş hizmeti sunduğu yerleri şu şekilde sıralamak mümkündür: Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika. 5 yıldız almış bir hava yolu şirketidir.  Türk Hava Yolları 330’dan fazla yolcu uçağı ve kargo uçağına sahiptir. Sektöründe bir devdir. We World Express, Türk Hava Yollarının geniş ağını kullanarak 120’den fazla ülkeye ulaşabilir. Bu yüzden beraber çalışmaktadır.

  We World Express sade hizmet anlayışı ile çalışır. We World Express ile gönderdiğiniz gönderilerinizin takibini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Takip sistemi basit ve hızlıdır. Canlı izleme imkanı vardır. Web sitelerini kullanarak canlı olarak kargonuzun takibini yapabilir ve nerede olduğunu görebilirsiniz. Güncellemeler hızlıca yapılmaktadır. Ayrıca API aracılığı ile sisteme bağlanarak yine kargo takibi yapabilirsiniz. E-ticaret gönderileriniz için ihtiyaç duyduğunuz her desteği verebilecek kadar büyük bir firmadır. We World Express ile iletişime geçerek hizmet almaya başlayabilir ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

  We World Express Türkiye Şubesi ve İletişim Bilgileri

  Türkiye’de de hizmet veren  We World Express firmasının Türkiye bürosuna ait iletişim bilgilerin aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Bu başlık altında We World Express Türkiye bürosunun adres, telefon ve e-posta bilgilerine ulaşabilirsiniz. Haritadan daha detaylı inceleyebilir ve adresi bulabilirsiniz.

  We World Express Türkiye Adres : Ataköy Towers A Blok Ofis No:55 Çoban çeşme E-5 Yan Yol Cad. No:20/1 Ataköy 7-8-9-10.Kısım Bakırköy – İstanbul – Türkiye

  We World Express Türkiye Telefon : +90 212 916 19 93

  We World Express Türkiye E-posta : [email protected]

  We World Express Türkiye, İstanbul bürosu ile iletişime geçerek her türlü soru, sorun ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca We World Express Türkiye ile çalışmak isterseniz bu konuda bilgi alarak gerekli işlemleri başlatabilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz.