İçeriğe geç

We World Express Ankara Şubesi

  Dünya genelinde hizmet veren We World Express kargo hizmet sunduğu ülkelerde şube açar. Böylece hizmet akışı hızlı bir şekilde devam eder. Lojistik hizmeti veren bir firmadır. Gönderileri toplayrak dağıtım, depolam ve gümrükleme gibi hizmetler sunar. Yurtdışından gelen gönderileri Türkiye sınırlarına getirerek ülke içinde anlaştığı kargo şirketine teslim eder. Daha sonra bu gönderiler sahiplerine dağıtılır. Bu süreçte kişilerin kargolarını kolay takip etmeleri için imkanlar sunar. We World Express  verdiği hizmeti en sade şekilde verme odaklıdır. We World Express  ile paketleriniz, gönderileriniz oldukça basit ve sade bir şekilde takip edebileceğiniz şekilde şeffaf taşınır. Özellikle e-ticaret gönderileri için size ihtiyacınız olan hizmeti sunar.

  We World Express Ankara Şubesi

  We World Express ile çalışan kişiler Ankara’da şubesi olup olmadığını merak edebilirler. We World Express ile gelen gönderileri ile ilgili bilgi almak istediklerinde nereye başvuracaklarını merak eden kişiler We World Express Ankara Şubesi bilgilerini aramaktadırlar. Dünya genelinde hizmet sunan We World Express sadece belli merkezlerde şube açmaktadır. We World Express’in Ankara’da şubesi yoktur. Türkiye’de sadece İstanbul’da merkezi bulunmaktadır. Bu sebeple size We World Express Ankara şubesine dair iletişim bilgileri veremiyoruz. Ancak makalemizin devamında İstanbul’da bulunan şubeye ait olan adres, telefon ve e-posta adresine ulaşabilirsiniz.

  We World Express Türkiye Şubesi ve İletişim Bilgileri

  Türkiye’de de hizmet veren  We World Express firmasının Türkiye bürosuna ait iletişim bilgilerin aşağıda detaylı olarak verilmiştir. Bu başlık altında We World Express Türkiye bürosunun adres, telefon ve e-posta bilgilerine ulaşabilirsiniz. Haritadan daha detaylı inceleyebilir ve adresi bulabilirsiniz.

  We World Express Türkiye Adres : Ataköy Towers A Blok Ofis No:55 Çoban çeşme E-5 Yan Yol Cad. No:20/1 Ataköy 7-8-9-10.Kısım Bakırköy – İstanbul – Türkiye

  We World Express Türkiye Telefon : +90 212 916 19 93

  We World Express Türkiye E-posta : [email protected]

  We World Express Türkiye, İstanbul bürosu ile iletişime geçerek her türlü soru, sorun ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca We World Express Türkiye ile çalışmak isterseniz bu konuda bilgi alarak gerekli işlemleri başlatabilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz.