İçeriğe geç

We World Express Türkiye Hangi Kargo İle Çalışıyor?

  We World Express Hong Kong merkezli çalışan bir lojistik firmasıdır. Müşterileri için lojistik destek sağlayan firma 100’den fazla ülkede çalışmaktadır. Hava kargo çözümleri, toplama ve dağıtım hizmetleri sunar. Bu hizmetlerin yanı sıra depolama ve gümrükleme işlemleri ve hizmeti sunar.  We World Express ile her boyutta kargonuzu ve gönderinizi güvenle gönderebilirsiniz. Size gelecek ürünleri Türkiye’de bulunan öncü ve büyük kargo firmaları ile işbirliği yaparak size ulaştırır.

  We World Express Türkiye Hangi Kargo İle Çalışıyor?

  Yurtdışı merkezli çalışan We World Kargo şirketi Türkiye sınırlarına gelen ürünlerin dağıtımını Aras Kargo aracılığı ile yapıyor. Yani aldığınız ürünler Türkiye sınırına gelip yurt içine giriş yapıldıktan sonra gümrükten geçince, Aras Kargo görevi devralıyor. Bu kargoların takibini gümrük geçiş yapıldıktan sonra Aras Kargo’nun resmi internet sitesinden takip etme imkanınız bulunuyor. Bunun için Aras Kargo resmi internet sitesinde sağ alt kısımda bulunan e-ticaret takip bölümünü kullanabilirsiniz. Bu kısımda weworldexpress seçeneğini seçmeniz gerekir.

  türkiye’deki dağıtımı aras kargo tarafından yapılıyor. ayrıca paket Türkiye’ye giriş yapıp, gümrükten de geçtikten sonra, Aras Kargo’nun sitesinde sağ altta bulunan e-ticaret takip kısmından weworldexpress seçmeniz gerekiyor. Sonra takip numarasını yazarak kargonuzun takip işlemini yapabilirsiniz. Aras Kargo’nun internet sitesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Aras Kargo resmi internet sitesi için tıklayınız.

  We World Express Türkiye İletişim Bilgileri

  Dünya çapında çalışan We World Express firmasının Türkiye bürosuna ait iletişim bilgileri burada mevcuttur. We World Express Türkiye bürosunun adres, telefon ve e-posta bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  We World Express Türkiye Adres : Ataköy Towers A Blok Ofis No:55 Çoban çeşme E-5 Yan Yol Cad. No:20/1 Ataköy 7-8-9-10.Kısım Bakırköy – İstanbul – Türkiye

  We World Express Türkiye Telefon : +90 212 916 19 93

  We World Express Türkiye E-posta : [email protected]

  We World Express’in dünya genelinde tüm iletişim bilgilerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan sayfada Hong Kong merkez ofis, İstanbul ofisi, Shanghai ofisi, Shenzhen ofislerinin iletişim bilgileri ve haritadaki konumlarına ulaşabilir ve haritayı inceleyebilirsiniz.

  We World Express iletişim bilgileri için tıklayınız.