İçeriğe geç

We World Express Türkiye İletişim

  We World Express Hong Kong merkezli çalışan bir lojistik firmasıdır. Müşterileri için lojistik destek sağlayan firma 100’den fazla ülkede çalışmaktadır. Hava kargo çözümleri, toplama ve dağıtım hizmetleri sunar. Bu hizmetlerin yanı sıra depolama ve gümrükleme işlemleri ve hizmeti sunar.  We World Express ile her boyutta kargonuzu ve gönderinizi güvenle gönderebilirsiniz. Size gelecek ürünleri Türkiye’de bulunan öncü ve büyük kargo firmaları ile işbirliği yaparak size ulaştırır.

  We World Express Türkiye İletişim Bilgileri

  Dünya çapında çalışan We World Express firmasının Türkiye bürosuna ait iletişim bilgilerine ulaşmak isteyenler makalemizden faydalanabilirler. Bu başlık altında We World Express Türkiye bürosunun adres, telefon ve e-posta bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  We World Express Türkiye Adres : Ataköy Towers A Blok Ofis No:55 Çoban çeşme E-5 Yan Yol Cad. No:20/1 Ataköy 7-8-9-10.Kısım Bakırköy – İstanbul – Türkiye

  We World Express Türkiye Telefon : +90 212 916 19 93

  We World Express Türkiye E-posta : [email protected]

  We World Express’in dünya genelinde tüm iletişim bilgilerine aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan sayfada Hong Kong merkez ofis, İstanbul ofisi, Shanghai ofisi, Shenzhen ofislerinin iletişim bilgileri ve haritadaki konumlarına ulaşabilir ve haritayı inceleyebilirsiniz.

  We World Express iletişim bilgileri için tıklayınız.

  We World Express Kargo Gönderi Takibini Nasıl Yapabiliriz?

  We World Express kargoya verdiğiniz ürünlerinizin takiplerini resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. İzleme takip sayfasında gerekli bilgileri girerek kargonuzun takibini yapmanız mümkün. Size sunulan alanda 10 barkod numarasına kadar ürün barkodu sınırınız vardır. 10 ürüne kadar takip sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak İzleme takip yani  We World Express kargo takip sayfasına ulaşabilirsiniz.

  We World Express İzleme Takip sayfası için tıklayınız.

  Kurumsal müşteriler müşteri portalına kullanıcı adı ve şifre ile birlikte giriş yaparak daha kolay gönderi takibi yapabilirler. Aşağıdaki bağlantı ile giriş sayfasına ulaşılabilir.

  We World Express Kurumsal müşteri portalı için tıklayınız.

  Ürününüzü satın aldığınız kargo firmasının kargo gönderi takip sayfasını da kullanabilirsiniz. Ayrıca size gönderilen bilgilendirme mesajlarında kargonuzu nasıl takip edeceğinize dair bir bağlantı mutlaka paylaşılır. Bu bağlantıyı kullanarak ta kargonuzun takibini yapabilirsiniz.