İçeriğe geç

Ziraat Bankası Combolira Nasıl Kullanılır?

  Combo lira Ziraat Bankasının, bankkart combo kullanıcılarına özel sunduğu para puan sistemidir. Üye işyerlerinden bu kart ile yapılan harcamalar ile combo lira kazanabilir. Harcamalar sonucunda kazanılan para puanlara combo lira denir. Yine anlaşmalı yerlerde kullanabilirsiniz. Combo lira biriktirebilmek için Bankkart’ınızın buna uyumlu olması gerekir. Bunu banka ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

  Ziraat bankasını tercih eden kullanıcılar, bu bankanın uyguladığı kampanyalar sayesinde avantajlar kazanmaktadır.

  Ziraat Bankası Combo Lira Nasıl Kullanılır?

  Üye işyerlerinden yapılan alışverişler ile combo lira kazandınız ve kullanmak istiyorsanız, bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde combo liralarınızı kullanmak istiyorsanız Ziraat bankası ile anlaşmalı olan üye işyerlerini tercih etmeniz gerekir. Üye işyerlerinden herhangi birisine giderek alışverişinizin ödemesini yaptığınız sırada combo lira ile ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Bunun dışında detaylı bilgi için Ziraat Bankasının internet sayfasına göz atabilir yada müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

  Ziraat Bankası Combo Lira Hakkında Detaylı Bilgiler

  Combo liralar yapılan alışverişlerde Türk lirası olarak kabul edilir. 1 Combo lira, 1 Türk lirasına eşittir.

  Buna göre kişiler ne kadar combo lira biriktirirse, o kadar Türk lirası olarak kabul edilir. Biriken miktar ile alışverişlerini ödeyebilirler. Eğer alışveriş combo lira miktarından fazla tutuyor ise üstünü kendileri ödemeleri gerekiyor. Kasa görevlisine ödemeyi combo lira ile yapmak istediğinizi mutlaka bildirmelisiniz. Bu talebiniz doğrultusunda ödeme seçeneğini uygun bir şekilde seçmesini sağlamış olursunuz. Combo lira ile ödemelerde taksit imkanınız yoktur. Tek çekim olarak kullanabilirsiniz.

  Ayrıcı Ziraat Bankası combo liralar için özel bir tarih belirtmediği sürece biriktirme yapabilirsiniz. Belli bir ay, yada yıl sonunda sıfırlama yapılmaz. Bu özellik kazanırken tarih belirtilmeyen combo liralar için geçerlidir.

  Nasıl Bankkart Sahibi Olurum?

  Ziraat Bankası müşterileri şube, internet şube yada müşteri hizmetleri aracılığı ile Bankkart başvurusunda bulunabilir. Müşteri değil iseniz yeni hesap açmak için şubeye gitmeniz gerekir. Hesap açarken belirtmeniz durumunda Bankkart başvurunuz alınacaktır. Bankkart sahiplerinden yıllık kart ücreti alınmamaktadır. Bankkart’ınızı şubelerden başvuru anında teslim alabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri: 0850 258 00 00