İçeriğe geç

Watsons Club Card Nedir?

  Watsons Card’ını yurtdışı mağazaları hariç tüm Watsons mağazalarında ve www.watsons.com.tr ’de kullanabilirsiniz. 3 yıl boyunca kullanılmayan kartlar güvenlik sebebiyle iptal edilmekte ve kişisel verileriniz sistemden silinmektedir.

  Watsons Club’a nasıl üye olurum?

  Watsons Card almak isteyen bireyler Watsons mağazalarından cüzi bir miktar karşılığında satın alabilirler. Kartı satın aldıktan sonra aktivasyon işlemi yapılmalıdır. Sonra kullanıma açılır.

  Watsons Club’ımın aktivasyonunu nasıl tamamlayabilirim?

  Aktivasyon işlemini Watsons internet sitesinden, Watsons mobil uygulamasından, Watsons mağazalarında bulunan tabletlerden yada Watsons iletişim merkezini arayarak yapabilirsiniz.

  Watsons İletişim Merkezi : (0850 755 99 87)

  Üyelik formunu doldurduktan sonra cep telefonuna gönderilen Aktivasyon Kodu’nu üyelik formuna kaydettikten sonra onay SMS’i alacaksın ve 300 puan kazanmış olacaksın. Puanlar 72 saat içerisinde kartına otomatik olarak yüklenecektir.

  Watsons Club üyelik avantajlarından nasıl faydalanabilirim?

  Watsons Card’ın yanında bulunmuyorsa, Üyelik Formu’nda kayıtlı cep telefonu numaranı Satış Görevlisi’ne söyleyerek puan kazanıp, Watsons Card’a özel kampanyalardan faydalanabilirsin.

  Cep telefonu aktivasyonunu tamamladığında kartın olmadan puanlarını da kullanabilirsin, aksi halde puan kullanmak için mutlaka Watsons Card’ın yanında olmalı.

  Watsons Club’a üye olduktan sonra, hemen puan kazanmaya başlayabilir miyim?

  Evet. Watsons Card’ı satın aldıktan sonraki ilk alışverişinde puan kazanmaya başlarsın.

  Watsons Club ile yapacağım alışverişlerde ne kadar puan kazanabilirim?

  Watsons Card’ın ile yapacağın her 1TL’lik alışveriş için en az 1 puan kazanabilirsin. Sana özel puan kampanyalarını ve ekstra puan fırsatlarını kaçırma!

  Kazandığım puanlarımı nasıl öğrenebilirim?

  Kazanılan puanları öğrenmek sorgulamak isteyenler Watsons mağazalarından yada Watsons internet sitesinden yardım alabilirler.

  Watsons Club’ta biriken puanlarımı nasıl kullanırım?

  Watsons Club Card içinde biriken puanları kullanmak isteyen bireylerin aktivasyon işlemini tamamlamış olmaları gerekir. Aktivasyon sonrası puanlar kullanılabilir. Watsons mağazalarından yapılan alışverişlerde gönül rahatlığı ile puanlar harcanabilir. Ödeme sırasında belirtmeniz yeterlidir.