İçeriğe geç

Türmob Kart Nedir, Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Türmob kart özelikleri ve başvurusu anlatmadan önce kartın ne olduğundan bahsedelim. Bu kart ön ödemeli akıllı kimlik kartı kelimelerinin baş harflerine göre isimlendirilmiştir. Türmob kart projesi TÜRMOB tarafından geliştirilmiştir. Hem Türkiye Serbest muhasebeci mali müşavirler hem de yeminli mali müşavirler odaları birliğine bağlı olan meslek mensupları bu kartı kimlik kartı olarak kullanabilirler. Bu kartı kullanan kişiler, diledikleri miktarda TL yüklemesi yapabilirler.

  Türmob Kart Avantajları Nelerdir?

  Türmob Kart avantajları arasında kart sahiplerinin kendilerine özel indirimli ödeme imkanlarından faydalanmakları gelmektedir. Bu indirimli ödeme imkanları hem giyim hem turizm hem de yiyecek ve içecek gibi çok çeşitli farklı alanları kapsamaktadır. Yerli TÜRMOB kartını kullanarak müşterilerinizden tahsilat işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Geliştirilen uygulamalar sayesinde de odalara olan ödemelerinizi bir iki saniye içinde tamamlarsınız. Elektronik tahsilat sistemi olduğundan ödeme kolaylığı sizinle olur. Hem tek çekim hem de taksitli olacak şekilde harcama yapabilirsiniz.

  Türmob Kart Kullanarak E Posta Göndererek Tahsilat Yapabileceksiniz!

  Türmob kart ile e posta gönderimi aracılığı ile tahsilat yapmak çok kolay bir işlem olduğundan tercih edilir. Bunu yapmak için Türmob kart ile e birlik sistemine giriş yapmanız gerekir. Ardından sözleşme ücreti için ödeme tutarı ve buna benzer belirtilmesi gereken bilgiler girilir. Daha sonra e posta adresi girilir. Bu aşamadan sonra ödeme sayfası karşınıza çıkar. Müşteriniz toplamda 17 banka aracılığı ile ödemesini gerçekleştirebilir. Hem taksit hem de tek çekim ödeme seçeneği bulunur. Ödeme yapıldığı anda miktar anında kartınıza geçer.

  Türmob Kart İnternet Sitesini Kullanarak Da Tahsilat Gerçekleştirilebilir

  Türmob kart kullanımı ile tahsilat gerçekleştirmek isteyenler önce siteye giriş yapsınlar. Ardından ödeme al butonuna tıklanması gerekir. Karşınıza çıkacak olan sayfada ödeme talep edilen müşteri bilgisi girilmesi gerekir. Açıklama, ödeme tutarı, e posta adresi bilgileri girildikten sonra ödeme talep et butonuna tıklanır. E posta ulaştığı anda müşteri online ödeme sayfası aracılığı ile ödemesini gerçekleştirecektir.

  Türmob Kart ile Ödeme İşlemlerinizi Güvenle Yaparsınız

  Türmob kart kullanımı ile ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi hızlı, pratik, kolay ve güvenli olduğundan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Kartınız ile:

  • Cep telefonu,
  • Su,
  • Doğalgaz,
  • Elektrik,
  • Diğer sabit faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

  Bu özellik sayesinde fiziki noktalara gitmeye ihtiyaç duymadan işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Oda aidatı ödemesi de kart sayesinde tek ya da taksitli yapılabilir. E birlik sistemi de ödemelerinizi yapmanız açısından güzel bir aracıdır. Bunlarla sınırlı değil. Bakiye transferi yapmanız da mümkün. Hem kendi hesabınıza hem param kartlara hem de Türmokart aileye para aktarımı gerçekleştirilir. Dilerseniz kredi kartı borcunuzu bile Türnob kart ile ödeyebilirsiniz.

  Türmob Kartın Müşterilerine Sunduğu Popüler Avantajlar Nelerdir?

  Türmob kart müşterilerine özel popüler avantajlar başında kart kullanarak Opet üzerinde yapacağınız harcamanızda indirim kazanmanız geliyor. Buna ek olarak kırtasiye alışverişlerinizi yapmanız için ofis sitesi üzerinden online yapacağınız internet alışverişlerinde de anında kart sahibi olduğunuz için yüzde 6 indirim kazanırsınız. Giyim alışverişi yapmayı sevenlere müjde! Hotiç üzerinden yapacağınız alışverişlerde yüzde 8 indirim kazanırsınız. Söz konusu indirim mağazanın bütün şubelerinde geçerli olur. Türmob kart sahipleri kargo gönderirken de kazanıyor! Yurt içi kargoda geçerli yüzde 25 indirim imkanı, kart sahiplerini bekliyor. Bütün bu avantajlardan faydalanmak için ek ücret ödemeniz gerekmez. Yalnızca kart sahibi olmanız fırsatlardan faydalanmanız için fazlasıyla yeterli olur.