İçeriğe geç

Kiğılı Hediye Kartı

  Kiğılı Gift Kart hediye kartı olarak mağazanın özel müşterilerine verilir. Kiğılı Gift Kartlar müşterilere belirli bakiyeler yüklenmiş şekilde sunulur. Dilenen bakiyedeki kart seçilerek alışveriş yapılabilir. Ön ödemeli kartlardır. Karta daha önce yüklenen meblağ ne kadar ise o kadar alışveriş yapılabilir. Bu alışverişler sadece kiğılı mağazalarında yapılabilir. Hediye kartı sistemi ile sevdiklerinize hediye seçmek yerine kendilerinin seçmesini sağlayabilirsiniz. Onlara sevmeyecekleri hediyeler almak yerine, sevdikleri mağazadan alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  Kiğılı Hediye Kartı Nedir, Ne İşe Yarar?

  Kiğılı Türkiye genelinde sevilen bir erkek giyim markasıdır. Kiğılı yaptığı kampanyalar ve kaliteli ürünleri ile müşterilerine üst düzey hizmet vermektedir. Hizmet verirken yeniliklere açık olarak yoluna devam etmektedir. Kiğılı hediye kartı sunduğu yeniliklerden birisidir. Kiğılı hediye kartı ile Kiğılı mağazalarından ön ödemeli olarak alınarak sevdiklerinize verilen ve onların istedikleri ürünleri alabilmelerini sağlayan bir hizmettir. Kiğılı kart alan bireyler çalışanlarına, iş ortaklarına sevdiklerine hediye edebilir ve onlara farklı bir deneyim yaşatabilir.

  Kiğılı Hediye Kartının Özellikleri Nelerdir?

  Kiğılı hediye kartı sevdiklerinizin farklı bir deneyim yaşaması için güzel bir seçenektir. Onlara ufak bir jest yapmak için kullanabilirsiniz. Patron iseniz çalışanlarınıza hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Verilecek kişiler size bağlı olarak artabilir. Kiğılı hediye kartı size bayram, doğum günü, yılbaşı ve özel günlere dair kolaylık sağlar. Kiğılıda sunulan kampanyalardan hediye kartı ile faydalanmak mümkündür. Kığılı kart istenen ürün grubunda kullanılabilir. Herhangi bir sınır yoktur.

  Kiğılı Hediye Kartı Nerelerde Geçerlidir?

  Kiğılı hediye kartı Kiğılı mağazalarında kullanılır. Size en yakın Kiğılı mağazasına gidebilir ve kartınızı doya doya kullanabilirsiniz. Kiğılı hediye kartı yani Kiğılı gift card ile bakiyenizin yettiği miktarda ürün satın alabilirsiniz. Hediye kartının içinde bulunan bakiye yetmez ise yetmeyen kısmı kendiniz nakit yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

  Kiğılı hediye kartı tüm ürünlerde geçerlidir. Tüm ürünlerden istediğiniz Kiğılı mağazasına giderek satın alabilirsiniz.

  • Tüm Kiğılı ve Abdullah Kiğılı Exclusive Cut mağazalarımızda geçerlidir.
  • Tüm ürün gruplarında geçerlidir.
  • Kartlara yükleyeceğiniz tutar tarafınızdan belirlenebilir.
  • Tutar, farklı alışverişlerde parça parça kullanılabilir. Kart bakiyesinin üzerindeki harcamalar için nakit veya kredi kartıyla ödeme yapılabilir.