İçeriğe geç

Kiğılı Kart Bakiye Sorgulama

  Erkek giyim üzerine hizmet veren Kiğılı kart sahibi olan özel müşterileri için Kiğılı üyeliği imkanı sunar. Kart sahiplerine alışverişlerde indirimler kazandırırken, kampanya ve özel tekliflerden faydalanmaları, haberdar olmalarını sağlar. Kigılı Kart alışverişlerde kazanılan puanların yüklendiği bir karttır. Ödeme aracı olarak kullanılamaz. Kiğılı Kartta biriken puanlar biriktirilerek kullanılabilir. Biriken puanları para olarak çekme imkanı yoktur. Kiğılı Kart banka kartı olmadığı içini para yatırma yada çekme gibi işlemler yapılamaz. Bu kart ile sadece Kiğılı mağazalarında yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanları biriktirebilirsiniz. Kiğılı Kart kişiye özel bir karttır. Sadece kart sahibi kullanabilir.

  Eğer Kiğılı Kart sahibinin yakınları tarafından kullanılıyorsa bu kişiler özel avantajlardan faydalanamaz ancak puan kazanabilirler. Puan karta yüklenir. Kazanılan puanlar sadece kart sahibi tarafından kullanılabilir.

  Kiğılı Kart Bakiye Sorgulama

  Kiğılı Kart sahibi olan müşteriler yaptıkları alışverişlerde belirlenen miktarlarda puan kazanırlar. Puanlar Kiğılı Karta yüklenir. Burada puanların birikmesi sağlanır. Kiğılı Kartta biriken puanları sorgulamak için kasa görevlisinden yardım alabilirsiniz. Kiğılı mağazalarında bulunan kasa görevlileri size bu konuda yardımcı olacaktır. Kasa sorumlularından Kiğılı Kartta bulunan puanlar öğrenilebilir. Ödeme esnasında görevliden kartınızda bulunan puanları öğrenmek için yardım isteyebilirsiniz.

  Kiğılı Kart Nasıl Kullanılır?

  Kiğılı Kart sahibi olan kişi alışveriş sonrası kasada kimlik ibrazı yaparak kartını kullanabilir. Kasa görevlisi kimlik kontrolünü yapar. Kazanılan puanlar ve ödüller kazanıldığı yılın sonunda silinir. Bu yüzden hızlıca kullanılması gerekir.

  Müşteriler kart kampanyalarını takip ederek kendilerine özel olarak sunulan bu imkanlardan faydalanabilirler. Ancak kart kullanımında birden fazla kampanya birleştirilemez. Sadece tek kampanyadan faydalanılabilir. Ürün iadelerinde ise kazanılan puan geri alınır.

  Kiğılı Kart Çeşitleri Nelerdir?

  Kiğılı Üyelik ve Kiğılı Genç olmak üzere iki çeşit üyelik türü vardır. Yukarıda anlatılan detaylar normal Kiğılı üyelik kartı için geçerlidir. Kiğılı Genç Kartta ise modern koleksiyonlardan faydalanan gençlere yönelik indirimler sunulur. Genç üyelik ile alışveriş yapan gençlere %5 oranında indirim sunulur. Ayrıca özel teklifler ve kampanyalardan faydalanma imkanı sunulur. Genç Kiğılı Kart 18-28 yaş arasında bulunan gençlere yöneliktir. Genç Kart sahipleride bakiyelerini kontrol etmek için kasa görevlisinden yardım alabilirler.