İçeriğe geç

Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama

  Konya ATUS Elkart kullanıcıları kartlarına düzenli olarak bakiye yükleyerek, şehir içi toplu taşıma araçlarından faydalanırlar. Araçlara binerken kartı kart okuma cihazına okutarak yolculuk için gerekli ödeme yapılır. Konya Elkart’ta bakiye sorgulama işlemi yaparak bakiyenin bitmeden yenilenmesi önemlidir. Bunun için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

  Konya ATUS Elkart bakiye sorgulama işlemi için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • NFC Sistemi ile Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama
  • İnternetten Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama
  • Kart Okuma Cihazları ile Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama

  Bu yöntemlerden hangisi size kolay geliyorsa onu kullanarak Konya ATUS Elkart bakiye sorgulama işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  NFC Sistemini Kullanarak Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama

  Telefonunuzda NFC özelliği varsa bu yöntemi kullanabilirsiniz.

  Sizin telefonunuzda var olup olmadığını anlamak için; Ayarlar > Kablosuz Ağlar ya da Ayarlar > Bağlantılar > Diğer Bağlantılar yolunu izleyin. Eğer NFC seçeneği varsa bu özelliği kullanabilirsiniz demektir.

  İnternetten Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama

  El kartınızın bakiyesini online sorgulamak için bilgisayarınızdan yada akıllı telefonunuzdan akıllı toplu ulaşım sistemi sayfasında bulunan, ATUS – Bakiye Sorgulama kısmına girerek kimlik no yada kart no ile sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

  Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama işlemi için tıklayınız.

  El Kart Mobil Uygulama ile Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama

  Mobil uygulamalar bir çok alanda kolaylık sağlamaktadır. Elkart kullanıcılarının kullanabileceği bir mobil uygulama mevcuttur. Bu uygulamayı aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

  Play Store – El kart Bakiye Sorgulama Mobil Uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  App Store – El kart Bakiye Sorgulama Mobil Uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  İndirme işlemi bitince mobil uygulamayı açarak, kartınızı tanıtma işlemini gerçekleştirin. Kartınızı tanıttıktan sonra sizin için sunulan bir çok hizmeti kullanabilirsiniz. Bu hizmetlerden biriside Konya ATUS Elkart bakiye sorgulama işlemidir.

  Kart Okuma Cihazları ile Konya ATUS Elkart Bakiye Sorgulama

  Şehir içi toplu taşıma araçlarına binerken ödeme için kartımızı okuttuğumuz cihazlardan kalan bakiye bilgisini öğrenmek mümkündür. Bu işlem için yapmanız gereken kartı okuttuktan sonra ekranın altına bakmaktır. Güncel bakiyenizi buradan görebilirsiniz.