İçeriğe geç

Konya Elkart Bakiye Sorgulama ve Dolum Yerleri

  Konya toplu taşıma araçlarına binmek için Konya elkartınızda bulunan bakiyenizin ulaşım ücretini ödemeye yetmesi gerekir. Yetmemesi durumunda ödemeyi yapamaz, yolculuk edemezsiniz. Bu yüzden düzenli olarak bakiye sorgulama ve bakiye yükleme işlemi yapmanız gerekir. Konya Elkart Bakiye sorgulama işlemi için kullanabileceğiniz yöntemler şu şekilde sıralanabilir:

  • NFC Sistemi ile Konya Elkart Bakiye Sorgulama
  • İnternetten Konya Elkart Bakiye Sorgulama
  • Mobil Uygulama ile Konya Elkart Bakiye Sorgulama
  • Kart Okuma Cihazları ile Konya Elkart Bakiye Sorgulama

  NFC Sistemi ile Konya Elkart Bakiye Sorgulama

  Telefonunuzda NFC özelliği varsa bakiye sorgulama işlemini kolayca halledebilirsiniz. Telefonunuzda NFC var olup olmadığını anlamak için; Ayarlar > Kablosuz Ağlar ya da Ayarlar > Bağlantılar > Diğer Bağlantılar yolunu izleyin. Eğer NFC seçeneği varsa bu özelliği kullanabilirsiniz demektir.

  İnternetten Konya Elkart Bakiye Sorgulama

  Konya Elkart bakiye sorgulama işlemi için interneti kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızdan yada akıllı telefonunuzdan Konya Belediyesinin resmi internet sitesinde bulunan Atus sayfasından, ATUS – Bakiye Sorgulama kısmına girerek kimlik no yada kart no ile sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

  El Kart Mobil Uygulama ile Konya Elkart Bakiye Sorgulama

  El Kart Bakiye Sorgulama mobil uygulamasını indirmek için akıllı telefonunuzdan aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfadan yükle butonuna basarak uygulamayı telefonunuza rahatlıkla indirebilirsiniz. İndirme işleminden sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Play Store – El kart Bakiye Sorgulama Mobil Uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  App Store – El kart Bakiye Sorgulama Mobil Uygulamasını indirmek için tıklayınız. 

  Kart Okuma Cihazları ile Konya Elkart Bakiye Sorgulama

  Toplu taşıma araçlarına binerken yada geçiş noktalarından geçerken kartınızı okuttuğunuz, kart okuma cihazlarında işlem sırasında bakiyeniz yazar. Ekranın altında yazan bakiyeniz, o an yaptığınız ödemeniz de düşerek ekrana yansır. Güncel bakiyenizdir.

  Konya Elkart Dolum Yerleri Nerelerdedir?

  Elkart dolum yerleri için resmi internet sitesinde sorgulama yapabileceğiniz bir sayfa mevcuttur. Bu sayfaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Konya Elkart Dolum Yerleri sorgulama sayfası için tıklayınız.

  Sayfaya tıkladıktan sonra bulunduğunuz ilçeyi seçin ve ara butonuna basın. Bulunduğunuz ilçede var olan Konya Elkart Dolum Yerleri listelenecektir.

  Play Store – Konya Elkart Bakiye Sorgulama ve Dolum Yerleri mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store – Konya Elkart Bakiye Sorgulama ve Dolum Yerleri mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.