İçeriğe geç

Kredi Kartı Limit Arttırma Ziraat Ne Kadar Sürer?

  Ziraat Bankası müşterileri için sunduğu kredi kartı hizmetinde, limit belirler. Bunu bütün bankalar yapar. Müşteriler bu limit dahilinde alışveriş yapabilirler. Alışverişlerde yada ödemelerinde limit ile ilgili sorun yaşayan kişiler banka ile görüşerek limit artırma talebinde bulunabilirler. Ziraat Bankası limit arttırma işlemini ve ne kadar sürede işleme alınacağını merak edenler için makalemizde gerekli açıklamalar mevcuttur.

  Kredi Kartı Limit Arttırma Ziraat Ne Kadar Sürer?

  Limit yükseltme süresi 24 saat sürer. Bu süre bankaya göre aşağı yukarı değişebilir ancak genelde bu şekildedir. Kredi kartınızın limitini yükseltmek için banka şubesine bizzat gitmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Böylece limitinizin ne zaman artacağını görevliden daha net şekilde öğrenebilirsiniz.

  Ziraat Bankası Limit Arttırma İşlemi Nasıl Yapılır?

  Ziraat Bankası müşterisi iseniz limit artırma işlemleri için 5 farklı seçeneğiniz vardır. Bu taleplerden sizin için uygun ve kolay olanı tercih ederek kredi kartınızın limitini ihtiyacınız oranında arttırabilirsiniz. Ziraat Bankasına ait kredi kartınızın limitini artırmak istiyorsanız yapabileceklerinizi şöyle sıralayabiliriz.

  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak Ziraat Bankası Limit Arttırma : Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak limit artırma talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilcisi gerekli işlemler için sizi yönlendirecektir. Müşteri hizmetleri numarası 444 00 00’dır
   .
  • İnternet Sitesi ile Ziraat Bankası Limit Arttırma : Ziraat Bankası internet şubesine, bankadan alacağınız giriş bilgileri ile giriş yaparak kredi kartı limitini artırma talebinizi iletebilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankasının resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan İnternet Bankacılığı butonuna tıklayın ve bilgileriniz ile giriş yapın. Daha sonra “kredi kartları” sayfasından kart limitinizi artırmak için gereken başvuruyu yapabilirsiniz.

   Ziraat Bankası resmi internet sayfası için tıklayınız.

  • Mobil Uygulama ile Ziraat Bankası Limit Arttırma : Ziraat Bankasına ait mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra giriş bilgileriniz ile sisteme girerek talep oluşturabilirsiniz. Giriş bilgileriniz internet bankacılığı için verilenlerdir.Play Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

   App Store – Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirmek için tıklayınız.

  • Atm Cihazları ile Ziraat Bankası Limit Arttırma : Ziraat Bankasına ait ATM cihazlarından limit artırma talebinizi iletebilirsiniz.
  • Şubeye Giderek Ziraat Bankası Limit Arttırma : Ziraat Bankasına ait kredi kartınızın limitini yüksek bir seviyeye artırmak istiyorsanız daha önceki yöntemleri kullanamazsınız. Yüksek miktardaki talepleriniz için banka şubesine giderek müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekir.