İçeriğe geç

LCW Kart Nasıl Alınır?

  Lcw kart hediye kartlarında olduğu gibi ön ödemeli bir kart sistemidir. Lcw mağazalarında kullanılan bu kartı alarak önceden ödeme yaparsınız. Kartı verdiğiniz kişiler ödeme yapmadan kartın bakiyesini kullanabilirler. Lcw kartını sevdiklerinize verebilirsiniz. Aileniz, arkadaşlarınız, çalışanlarınız, iş ortaklarınız ve daha bir çok kişiye vererek onların ihtiyaçlarını almalarını sağlayabilirsiniz. Lcw kart ile ihtiyaç sahibi kişilere ve ailelere giyim ve lc ürünlerinden eksiklerini almalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik bunu seçerek yaparlar ve yardımınız boşa gitmez. Onların ihtiyaç duyduğu sevdikleri ürünleri almalarını sağlarsınız. LC w kart almak için neler yapmanız gerektiğini ve nereden alabileceğinizi makalemizden öğrenebilirsiniz.

  LCW Kart Nasıl Alınır?

  LCw kart almak için mağazanın Türkiye’nin her yerinde hizmet veren mağazalarına gidebilirsiniz. Belirli bir limite kadar mağazalardan satın alma imkanınız vardır. Belirli limiti aşarsa bu alımlarda aşağıda belirttiğimizi kanallar ile iletişim kurmanız gerekir.

  • 25 TL- 500 TL arasındaki Lc waikiki hediye kart alımlarınızı tüm LC Waikiki mağazalarından yapabilirsiniz. LC waikiki hediye kartlarını sadece Franchise mağazalarından alamazsınız. Onun dışında tüm mağazalardan alma imkanınız vardır. Aşağıdaki bağlantıdan sorgulama yaparak size en yakın Lc waikiki mağazasını öğrenebilirsiniz. İletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  Size en yakın Lc waikiki mağazası için tıklayınız.

  • Daha fazla limiti olan Lc waikiki hediye kartları için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Size ulaşarak bu konuda yardımcı olacaklardır.

  Lc waikiki kurumsal hediye kartı alımları için buraya tıklayınız.

  Kartın verildiği kimseler kullanırken istedikleri sayıda alışveriş yapabilirler ancak kart bakiyesinin miktarı önemlidir. Bakiye tek alışverişte biterse tekrar kullanamazlar. Bakiye bitmediği sürece tekrar kullanılabilir.

  Lc Waikiki hediye kartı yıl boyunca geçerlidir. Alan kişiler bir yıl içinde kartlarındaki bakiyeyi kullanabilirler. Hediye kartını sevdiklerinize özel günlerde, bayramlarda. anneler günü, babalar günü, kadınlar günü, yılbaşı, evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde verebileceğiniz gibi hediye kartı, sosyal yardım kartı, prim ve teşvik olarak verme imkanınız da vardır. Bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Lc waikiki hediye kartını alıp istediğiniz ürün yelpazesinden istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.