İçeriğe geç

D&R Kartı Bakiye Sorgulama

  D&R Kart, D&R mağazalarından alışveriş yapan müşteriler için oluşturulmuş bir sadakat programıdır. D&R Kart ile yapılan alışverişlerde puan kazanma, özel fırsatlar, indirimler ve kampanyalar sunulmaktadır. Böylece avantajlı bir alışveriş yapılmaktadır. Kitap, film, müzik gibi özel zevkleri olan bireyler bu imkandan faydalanarak daha çok sevdikleri alan hakkında kazanç sağlayabilirler.  D&R Kart almak için mağazalara giderek kasa görevlisine bunu söylemektir. Burada üyelik kaydınız oluşturulur ve kartınızı alabilirsiniz. Kart taşımak istemiyorsanız gsm numaranız ile kayıt olabilirsiniz. Bu daha büyük kolaylık sağlar. Her zaman kart ile gezmek zorunda kalmazsınız. D&R Kart, İnternet alışverişlerinde ve D&R Hürservis mağazalarında geçerli değildir.

  D&R Kartı Bakiye Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  D&R Kartı içine bakiye yüklenen bir kart değildir. Sadece indirimlerden ve kampanyalardan faydalanmayı sağlar. Ancak bu imkanlar dışında puan biriktirme imkanı da sunar. Bu puanları sorgulayabilirsiniz.

  D&R Kart kullanıcıları kartlarında biriken puanları D&R mağazalarında kasalardan öğrenebilirler. Size en yakın D&R mağazasına gitmeniz yeterlidir. Alışveriş yapmak için gittiğinizde kasada bu konuda bilgi almak mümkündür. D&R Kartınızda biriken puanları bu şekilde kolayca görebilirsiniz.

  D&R Kartı içinde biriken puanları daha sonraki alışverişlerinizde ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz. Yaptığınız her alışverişte belirlenen miktarda puan kartınıza yüklenir. Bu puanlar daha sonra alışveriş yaparken size ödeme aracı olarak kolaylık sağlar. İndirim yapılmış gibi düşünebilirsiniz. Aldığınız kitaplarınızı, filmlerinizi yada diğer tüm ürünlerinizi var olan indirimlere ek olarak puan kullanmanız durumunda daha çok avantaj kazanmış olarak almış olursunuz.

  D&R Kartı

  D&R Kartı alırken doldurulan formda sizden istenen bilgiler aşağıdaki amaçlarla kullanılır.

  * Siparişlerinizi almak,
  * Ürün ve hizmetlerimizi sunmak,
  * Ödemelerinizi gerçekleştirmek,
  * Siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek,
  * Bilgilerinizi güncellemek,
  * Üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek,
  * İlginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek,
  * 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak,
  * Yayınlar göndermek,
  * Elektronik posta ve sms ile bülten göndermek ya da bildirimlerde bulunmak,
  * Sorularınızı cevaplamak ve etkin bir müşteri hizmeti sunmak,
  * Yeni içerikler hakkında bilgi vermek

  Bu amaçlar dışında verileriniz kullanılamaz. Bu konuda içiniz rahat olabilir.