İçeriğe geç

Kent Kart HES Kodu Silme

  Kent kart ve ulaşım kartı kullanan kişiler hes kodu yükleme işlemini yaptıkları sayfalardan değiştirme ve silme işlemi de yapabilirler. Bazı ulaşım kartlarının hes kodu yükleme ve değiştirme adresleri aşağıda verilmiştir. Diğer kartlar için ise HES kodu kaydetme, tanımlama ve eşleştirme başlıklı konularımıza bakarak ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz.

  İçindekiler

  İzmirim Kent Kart HES Kodu Silme

  İzmirim Kart Hes Kodu Değiştirme Silme işlemi için tıklayınız.

  İlgili bağlantıya tıkladıktan sonra sizden istenen T.C Kimlik numarası ve gsm numarası girmeniz gerekiyor. Cep telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir. Bu yüzden kullandığınız ve kayıtlı telefon numarasını girmeniz gerekir. Kaydet butonuna basmanız durumunda kayıtlı HES kodunuz silinir.

  Eshot HES Kodu Silme Nasıl Yapılır?

  Eshot kart kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşım kartlarına tanımlamış oldukları HES kodlarını değiştirebilir.

  Eshot HES Kodu Silme Değiştirme için tıklayınız.

  Antalya Kart HES Kodu Silme Nasıl Yapılır?

  Antalya kart kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşım kartlarına tanımlamış oldukları HES kodlarını değiştirebilir.

  Antalya Kart HES Kodu Silme Değiştirme için tıklayınız.

  Gaziantep Kart HES Kodu Silme Nasıl Yapılır?

  Gaziantep kart kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşım kartlarına tanımlamış oldukları HES kodlarını değiştirebilir.

  Gaziantep Kart HES Kodu Silme Değiştirme için tıklayınız.

  Mersin 33 Kart HES Kodu Silme Nasıl Yapılır?

  Mersin 33 kart kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşım kartlarına tanımlamış oldukları HES kodlarını değiştirebilir.

  Mersin 33 Kart HES Kodu Silme Değiştirme için tıklayınız.

  Bazı şehirlerin HES kodu yükleme sayfalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

  Yukarıda listelenen konular hes kodu tanımlama işlemlerini anlatıyor ancak bağlantılara tıklayarak HES kodu değiştirme sayfalarına da ulaşabilirsiniz.