İçeriğe geç

Kentkart HES Kodu Nasıl Silinir?

  Akıllı ulaşım kartlarından faydalanmak için kullanılan HES kodunuzu değiştirmek isterseniz silebilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız makalemizden faydalanabilirsiniz.

  Kentkart HES Kodu Nasıl Silinir?

  Genellikle hes kodu yükleme işlemlerinin yapıldığı sayfalarda silme sayfasıda bulunuyor. Bulduğumuz bazı HES kodu silme sayfalarını sizlerle paylaşıyoruz. Diğerleri için site içinde arama yaparak yada aşağıda verilen bağlantıları kullanarak şehrinizin bulunduğu Kent Kart HES kodu yükleme sayfalarına tıklayarak, resmi internet sitelerini inceleyebilirsiniz.

  İzmirim Kentkart HES Kodu Nasıl Silinir?

  İzmirim Kart Hes Kodu Değiştirme Silme işlemi için tıklayınız.

  İlgili bağlantıya tıkladıktan sonra sizden istenen T.C Kimlik numarası ve gsm numarası girmeniz gerekiyor. Cep telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir. Bu yüzden kullandığınız ve kayıtlı telefon numarasını girmeniz gerekir. Kaydet butonuna basmanız durumunda kayıtlı HES kodunuz silinir.

  Eshot Kentkart HES Kodu Nasıl Silinir?

  Eshot kart kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşım kartlarına tanımlamış oldukları HES kodlarını değiştirebilir.

  Eshot HES Kodu Silme Değiştirme için tıklayınız.

  Antalya Kentkart HES Kodu Nasıl Silinir?

  Antalya kart kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşım kartlarına tanımlamış oldukları HES kodlarını değiştirebilir.

  Antalya Kart HES Kodu Silme Değiştirme için tıklayınız.

  Gaziantep Kentkart HES Kodu Nasıl Silinir?

  Gaziantep kart kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşım kartlarına tanımlamış oldukları HES kodlarını değiştirebilir.

  Gaziantep Kart HES Kodu Silme Değiştirme için tıklayınız.

  Mersin 33 Kentkart HES Kodu Nasıl Silinir?

  Mersin 33 kart kullanıcıları aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşım kartlarına tanımlamış oldukları HES kodlarını değiştirebilir.

  Mersin 33 Kart HES Kodu Silme Değiştirme için tıklayınız.

  Silinen HES Kodu Tekrar Nasıl Yüklenebilir?

  Bazı şehirlerin HES kodu yükleme sayfalarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda bulunduğunuz ile ait HES kodu yükleme bilgilerine ulaşabilirsiniz.